Salomon

  Salomon

  Salomon 1947 yılında François Salomon, eşi ve oğlu tarafından Fransa’da kurulmuştur. Kapalı alanların dışında yapılan sporlarda kullanılan outdoor spor ayakkabıları üreten şirket, aynı zamanda koşu, yürüyüş ve jimnastik ayakkabıları üretimine devam etmektedir.


  Salomon outdoor ayakkabılar açık alanda yapılan egzersizleri kolaylaştırmak, ayak sağlığını ve bacak kaslarını korumak amacıyla maksimum kazanç elde etmenizi sağlamaktadır. Şehir hayatının stresinden yorulan kullanıcıların günümüzde doğa yürüyüşleri, tırmanışlar, dağ bisikleti kullanımı ve yamaç paraşütü gibi birçok spor dalına yönelmesi ile outdoor spor ürünlerinin tutkusu giderek artmaktadır. Kullanıcıların performansına pozitif yönde etki edecek ayakkabılar üreten Salomon, kullanıcılarına sağladığı ergonomik modelleri ve dış darbelere dayanıklı olarak üretilen tasarımları ile sağlam, dayanıklı, su geçirmez ürünlerinden kazanç elde etmenizi sağlıyor. Çok sayıda trekking botu ve trekking ayakkabısı bulunan Salomon, yapacağınız spora göre değişiklik gösteren birbirinden farklı bilek hizalarına sahip modelleriyle outdoor spor dünyasının vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır.

  % 46

  X-Scream Erkek Ayakkabısı

  fiyatı 329, 99 TL

  Special Price 179, 90 TL

  % 46

  Salomon Kadın Ayakkabı

  fiyatı 329, 99 TL

  Special Price 179, 90 TL

  % 25

  Salomon SENSE MANTRA 2

  fiyatı 329, 99 TL

  Special Price 249, 99 TL

  % 38

  Salomon Erkek Spor Ayakkabı

  fiyatı 279, 99 TL

  Special Price 174, 90 TL

  Bu gizlilik ilkesi sadece bu site için geçerlidir ve web sayfaları üzerindeki veya yönlendirme yapılan ya da link verilen diğer siteler için geçerli değildir. Bu siteye girerek ve kullanarak, bu gizlilik ilkelerini açıkça kabul etmektesiniz. Bu gizlilik ilkelerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.

  Sportive.com.tr, web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Ancak Sportive.com.tr kullanıcılar tarafından satış, ziyaret trafiği, ilgili site bilgileri, toplu istatistikler konusunda bilgi vermeye yetkili kılınmış olup bu bilgiler kişisel detayları içermeyecektir.

  Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine getirmek ya da interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri istememiz gerekebilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve sportive.com.tr’ye üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde tutulmaktadır.
   
  Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta ya da telefon yoluyla yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve promosyonlarımız hakkında bilgi vermek amacıyla iletişim kurmak için kullanabiliriz. Herhangi bir hizmet istediğinde bulunursanız ya da bu siteye içerik sunarsanız, isteğinizi işlememiz ya da yerine getirebilmemiz için gerekli ek bilgiler için sizinle temas kurmamız gerekebilir. Ancak, yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan bu bilgiyi hiçbir üçüncü şahsa vermeyeceğiz.

  Herhangi bir zamanda günlük mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz maillerin alt kısmında bulunan “E-Bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız.
   
  İlaveten, bu site, İnternet Protokol (IP) adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, işlem trafiği ya da herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkân veren teknolojileri kullanabilir.
   
  Bu işlem için http://www.sportive.com.tr/iletisim veya destek@sportive.com.tr mail adresinden eposta yoluyla yâda hafta içi 09:00 - 17:30, hafta sonu 09.00 – 12.30 saatleri arasında, 0850 222 09 49 nolu telefondan müşteri temsilcisi yetkilimizle görüşebilirsiniz.
   
  Toksöz Spor Malzemeleri Tic. AŞ. Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No:32 Sportive Plaza Haramidere - Esenyurt / İstanbul 0850 222 09 49