Adidas ZX Flux, ilk kez 1989 yılında piyasaya sürülen ZX 8000 koşu ayakkabısından ilham alınarak oluşturulmuş yeni nesil bir model. Sahip olduğu Torsion sistemiyle ayağın daha bağımsız ve yerle uyumlu bir şekilde hareket edebilmesi için orta tabanı destekleyen bir mekanizma kurulmuş. Ayağın iki ucunu bağlayan bir köprü görevi gören teknolojisiyle bu sistem, vücudun doğal ve özgürce hareket etmesini sağlayarak bu modeli bir ayakkabıdan çok daha fazlası haline getirmeyi başarıyor. Bunun yanında dış topuk katmanı, topuğu sabitleyerek rahatlığı artırıyor ve ekstra koruma sağlıyor.

Yenilikçi özelliklerinin yanı sıra ZX Flux, sade ve modern bir tasarımı var. Oldukça şık bir şekilde dokunmuş file üst yüzeyi esnek ve konforlu bir yapıya sahip. Bu yüzeyin hava geçirme özelliği sayesinde ayağın terlemesini engellenerek kullanıcılara rahat ve pratik bir kullanım sunuluyor. Egzersizlerinizde ya da günlük hayatınızda kullanmak üzere bu ayakkabıları sitemizden kolaylıkla edinebilirsiniz.

Sezonun favori spor ayakkabısı Adidas ZX Flux, sokak modasına yön vermek isteyenler için mükemmel bir seçenek. Siz de sitemizden aldığınız bu yeni nesil ayakkabılarla sokaktaki trendi kendiniz yaratabilirsiniz.