Futbol, oynaması en zevkli ve dünyada en çok oynanan spor oyunlarının başında yer alıyor. Çim veya halı sahalarda profesyonel veya amatör olarak oynanan bu oyun kendisine çok büyük hayran kitlesi bulmuş durumda. Spor giyimin öncü markası Nike, çim ve halı sahalar için tasarlamış olduğu futbol ayakkabılarıyla futbola gönül verenlerin dikkatini çekiyor. Sitemizde Nike’ın krampon ve halı saha ayakkabı modellerine ulaşabilir, keyifli maçlar çıkartabilirsiniz.

Nike Magista futbol ayakkabıları çeşitli modellerden oluşuyor. Nike Magista Onda, Nike Magista Orden ve Nike Magista Obra dikkat çeken ürünlerin başında geliyor. Doğal çim ve suni çim sahalar için birbirinden farklı tasarımlarda üretilmiş olan bu modeller futbol müsabakalarında size üstün bir rahatlık sağlar. Futbol oldukça hareketli bir oyun olması nedeniyle kramponların da bu hareketliliği kolaylaştırıcı özelliklere sahip olması gerekir. Nike teknolojisi bunu göz önünde bulundurarak performansı maksimuma çıkartacak kramponlar tasarlamaktadır.

Hızlı yön değişiklikleri için tasarlanmış olan Nike Magista Ola, futbol sahalarında üstün bir tutuş sağlar ve sentetik deri üst kısmı sayesinde top kontrolünü arttırır. Nike Magista Orden ise dört çivili topuk tasarımları ve doğru yerleştirilmiş çivi özellikleriyle suni çim sahalarda top kontrolünü maksimuma çıkarır. Serinin dikkat çeken diğer bir modeli ise Nike Magista Obra futbol ayakkabılarıdır. Nike Flyknit teknolojisiyle üretilmiş olan üst kısım ayağı sararak rahatlık sağlarken topu ayağınızda daha iyi hissetmenize imkân tanır. Ayaklarınızın futbol sahalarında doğal bir şekilde hareket ettirebileceğiniz Nike Magista modeleleri birbirinden çarpıcı renklerde tasarlanmıştır.

Sahalarda üstün top kontrolü ve çevik hareketler sağlayan Nike Magista futbol ayakkabılarına sahip olun ve yeteneklerinizi futbol sahalarında daha fazla gösterin. Bu muhteşem tasarımlar uygun fiyat imkânları ve cazip taksit seçenekleriyle şimdi Sportive’de!