Menü
Anasayfa / Nike Md Runner

Nike Md Runner

Nike MD Runner

Nike MD Runner modeli sayesi,nde koşmak, günlük aktivitelerin hızına yetişmek ve antrenman yapmak çok daha kolay bir hal alacak. Model serisinin hızlanma ve yer tutuşu konusunda göstermiş olduğu performans piyasanın lideri konumundadır. Kadın, erkek ve çocuk olmak üzere üç kategori üzerinden modeller satışa çıkarılmaktadır. Md Runner serisine eklenen en son modellere ve çok daha fazlasına Sportive sitesinden ulaşabilirsiniz!

Nike MD Runner Fiyatları

Nike MD Runner göstermiş olduğu performansa göre oldukça makul bir fiyat aralığına sahiptir. Bu makul fiyat aralığının dikkat çeken bir kalite ile birleştiği görülüyor. Nike kalitesini ve rahatlığını her bütçeden kişinin kullanabilmesi için özel kampanyalar da düzenlenmektedir. Nike MD Runner fiyatları konusunda meydana gelen kampanyalar ve indirimlerden istifade etmek için ana sayfayı sıklıkla kontrol etmelisiniz. Ayrıca e-bültene üye olarak tüm indirimli fiyatlardan ve ödeme kolaylıklarından ilk olarak siz haberdar olacaksınız!

Fiyat performans dengesi bakımından memnun eden bir sistem kendini göstermektedir. Bu uygun fiyat aralığında sunulan koşu ayakkabıları içerisinde en dikkat çeken ve adeta piyasanın lideri konumunda olan ürünlerden bir tanesidir. Daha öncesinde satın alım gerçekleştirerek deneyim edinen kişilerin yorumlarına bakıldığında da ayakkabının rahatlık ve performans, uzun ömürlülük çizgisinde ne derece memnuniyet verici olduğu kendini göstermektedir.

Nike MD Runner Modelleri

Nike MD Runner modelleri erkekler, kadınlar ve çocuklar için farklı numara aralıklarında üretilmektedir. Dilediğiniz renk ve numara aralığında seçim adımını tamamlamanız için ürün çeşitliliğine büyük önem verilmektedir. Çocuklar için daha canlı renkler hazırlanırken kadın ve erkek kategorisinde ise daha klasik renkler kendini göstermektedir. Ürüne tıkladığınız zaman numara alternatiflerini ve stok durumlarını inceleme hakkınız da bulunuyor.

Nike MD Runner modelleri gerekli olan tüm kalite kontrollerinden geçirilmiştir. Özellikle koşu ayakkabılarında taban sağlığı konusunda çok dikkatli olmalısınız. Taban sağlığını korumak için destekli bir sisteme sahip olan modeller tercih edilmelidir. Modeliin tasarımında tabanın yanı sıra dayanıklı bir üst yüzey ile kaplanmış olması da performansı artıran seçeneklerdendir. Koşuda hız yakalama unsuru çok önemlidir. Kaymaz kauçuk taban yapısı sayesinde parkurda hız kazanmak sizin için daha kolay bir hal alacaktır.

Bağcılık bir model olan bu seride çocuklar için üretilen seçenekler giyip çıkarılmasının daha kolay olması adına yapışkan bantlı biçimde tasarlanmıştır. Kişilerin kullanımda zorlanmaması için her detayın düşünüldüğü seçeneklerden faydalanmak adına Nike markası en doğru tercih olacaktır.

Nike MD Runner Kullanım Alanları

Nike MD Runner kullanım alanları sadece spor müsabakaları ve koşu antrenmanları değildir, günlük hayatta da büyük bir gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 • Ayakkabının iç tabanının yumuşaklığı ve yer tutuşu sayesinde uzun saatler aktif olduğunuz iş günlerinde dahi ayağınızda en ufak bir yorgunluk emaresinin oluşması dahi engellenecektir.
 • Koşu antrenmanlarında ise ayak sağlığının kasların rahatlığından geçtiği uzmanlar tarafından vurgulanmaktadır. Genel koşu performansının en yüksek seviyeye çıkabilmesi için büyük çaba sarf edilmektedir.
 • Gün içerisinde ve tüm spor antrenmanlarında sportif desteği sağlarken ve ayak sağlığını korurken aynı zamanda tasarım özellikleri ile de trendleri yakalamaktadır. Hem göz alıcı hem de klasik tasarımdan hoşlanan kişiler için bu iki kıstas bir araya gelmiştir!

Nike MD Runner kullanım alanları genişlemeye devam ediyor. Çocukların ayak sağlığını korumak isteyen ebeveynlerin de daha sık Nike markasına şans vermesi önerilmektedir. Çocuklar için özel olarak model incelemeleri yapılırken yetişkinlerin beklentileri de unutulmuyor. Kullanan her kişinin memnuniyet seviyesinin artırılması için tasarıma özel olarak şekil verilmiştir.

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Beden
  Beden
  • 38
  • 38,5
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
  • Kadın
 • Marka
  Marka
  • Nike
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
  • Ayakkabı
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
  • Günlük Stil
 • Fiyat
  Fiyat
  • 200 ₺ - 500 ₺
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "749869", "name": "Md Runner 2 Kadın Siyah Günlük Ayakkabı 749869\u002D001", "price": 259.90, "category": "Günlük Ayakkabı", "position": 1, "variant": "Çok Renkli", "brand": "Nike", "dimension15": "Kadın", "dimension16": "Çok Renkli", "dimension18": "429.90", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "749869-001" } ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.