PUMA EVOSPEED

65 yılı aşan deneyimi ile dünyanın önde gelen spor markalarından biri olmayı başaran Puma, tüm spor dallarının en hızlı sporcularına en hızlı ürünler tasarlayarak üretimini gerçekleştirmektedir. Ayakkabıdan tekstil ve aksesuarlara kadar sporcuyu bastan aşağı yenileyerek hızını maksimum seviyelere taşımayı amaçlayan ünlü marka futbol, koşu, fitness, golf ve motor sporları gibi birçok spor dalında performans arttıran yenilikçi ürünlerini sporseverlere sunmakta.

Sporculara tasarım ve hız tutkusunu bir arada sunan Puma Evospeed modeli ile profesyoneller artık çok daha hızlı. Puma Evospeed krampon modelinin kullanıcılarına sunduğu yumuşak ve ince mikrofiber dış yüzey sayesinde topa daha yakın temas ve konfor sunmaktadır. Sporcunun hareket kabiliyetini kısıtlamadan hızlı dönüşler yapma imkânı sağlayan Puma Evospeed kramponları dış tabanının etkisi ile kullanıcısının dengesini artırarak daha kaliteli bir spor hayatının kapılarını aralamaktadır. Top kontrolünü maksimum seviyeye çıkartan teknolojisi ve zemine tutunma teknolojisi ile üst düzey birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındıran Puma Evospeed hızınızı geliştirmek için sizleri bekliyor.

Hem futboldan kopamayan amatörler hem de profesyonel kullanımlar için uygun olan yeni nesil Puma Evospeed tekmeliklerle kendinizi rakiplerden koruyun.