Menü
Anasayfa Reebok Ayakkabı

Reebok Royal Glide Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı FW6706

499 TL 349 TL
İNDİRİME EK SEPETTE %5
331,55 TL

Reebok Royal Complete 3L Unisex Beyaz Günlük Ayakkabı DV8649

519 TL
SEPETTE %15 İNDİRİM!
441,15 TL

Reebok CL Leather Kadın Siyah Günlük Ayakkabı 49804

699 TL
SEPETTE %15 İNDİRİM!
594,15 TL

Reebok CL Leather Kadın Beyaz Günlük Ayakkabı 49803

699 TL
SEPETTE %15 İNDİRİM!
594,15 TL

Reebok CL Leather Erkek Siyah Günlük Ayakkabı 49800

699 TL
SEPETTE %15 İNDİRİM!
594,15 TL

Reebok Royal Pervader Unisex Gri Koşu Ayakkabısı FV0311

549 TL 384 TL
İNDİRİME EK SEPETTE %5
364,80 TL

Reebok Ayakkabı

Reebok Ayakkabı


 


Reebok ayakkabı, seçenekleri ile hem kadınlara hem de erkeklere hitap ediyor. Koşu, antreman, tenis ve yürüyüş ayakkabıları sayesinde düzenli yapılan egzersizleri keyifli aktivitelere dönüştürüyor. Siz de yapacağınız sporun türüne göre Reebok spor ayakkabı seçeneklerinden size hitap eden modeli seçebilir ve spor branşınıza özel spor ayakkabıları ile sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırabilirsiniz. Günlük Reebok ayakkabı tasarımları ile de casual giyimin ve sokak modasının içinde kullanabileceğiniz modelleri tercih ederek şıklığınızı yansıtabilir, daha kolay ve konforlu adımlar atabilirsiniz.


Her Spora Uygun Reebok Spor Ayakkabı Modelleri


Spor aktiviteleri kişiden kişiye değişiklik gösterirken Reebok ayakkabı modelleri de sporun türüne göre değişiklik gösteriyor. Spor esnasında bileğinizde, ayak tabanınızda ya da topuğunuzda sakatlık yaşamamak adına sporunuza uygun ayakkabı seçiminde bulunmanız önemli. Reebok erkek spor ayakkabı ve Reebok kadın spor ayakkabı modelleri hayatını spora adayan bireylere sağlıklı ve şık seçenekler sunuyor. Özgün çizgileri ile birlikte logosu sayesinde tasarımlarındaki iddiasını sürdürüyor.


 


Koşu Ayakkabısı: Koşu ayakkabılarında bulunan en önemli özellik darbe emici özellik oluyor. Bu sayede koşu performansları konfor ile birlikte daha verimli oluyor. Reebok ayakkabı modelleri, kişiye rahatlık ve güçlü destek sunuyor. Ayağı terletmeyen modelleri ile ayak sağlığına da maksimum fayda sunuyor. Bu yüzden hafif ve nefes alabilir yapıdaki modelleri seçerek ayaklarınızın serin kalmasını sağlayabilirsiniz. Yoğun antremanlarınızda sizi yüzüstü bırakmayacak Nanoflex ayakkabısını tercih edebilir, zorlu antremanlarınızı güçlü ve dayanıklı file saya tasarımıyla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca nefes alabilen yapısı sayesinde çok yönlü training ayakkabısı olarak kullanabilirsiniz.


 


Tenis Ayakkabısı: Esnek özellikte bir tenis ayakkabısı ile fazla hareketin bulunduğu tenis sporu