Basketbol Tişört

Tişört

Tişört, günlük hayat içerisinde ve yılın her mevsiminde en çok kullanılan ürünlerden birisidir. Tüm zamanların en önemli ürününe ise Sportive sayesinde ulaşabilirsiniz.

Tişört Fiyatları

Evde, sokakta, ofislerde, sporda kısaca günün ve hayatın her alanında tişört bir şekilde hayatımıza dahil olmaktadır. Hayatımızın bu kadar içerisinde olan bir ürün olması sebebi ile de kullanım alanlarına göre de farklı modelleri ve yapıdaki çeşitleri de bulunmaktadır. Sportive sizlere hangi alanda kullanmak isterseniz bu tişörtleri sizlere geniş ürün yelpazesi ile sağlamaktadır.

Özellikle spor yaparken çok terlenir ve bu teri doğru bir tişört ile vücudumuzdan uzaklaştırmazsak soğuk algınlıkları gibi olumsuz durumlara yol açabilir. Bu gibi sağlık sorunlarına sebep olmamak adına teri emen spor basketbol tişörtü tercih etmek oldukça önemlidir.

Sportive basketbol t-shirt sizlere spor yaparken rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlayan ve teri emen kaliteli yapıdaki ürünleri birçok ürün çeşitliliği ile sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip tişört kategorisi sayesinde kendi cebinize en uygun olan ürünü rahatlıkla seçme imkanına da sahipsiniz.

Dünyaca ünlü markaların ve Sportive markasının ürünlerinin yer aldığı tişört kategorisinde tüm fiyat aralığına sahip tişörtlere ulaşma imkanı bulunmaktadır. Bu tişörtler basketbol tişörtü erkek kadın ve çocuklara göre ayrı kategorilere sahiptir. Birçok renkte ve modelde bulunan tişörtlere farklı fiyatlar ile sahip olmak mümkündür.

Geniş ürün yelpazesi sayesinde tişört fiyatları da markalara, ürünün yapısına ve kullanım alanı gibi nedenlere bağlı olarak farklılıklara sahiptir. Kısa kollu ya da kolsuz olarak bulunan bu tişörtlere dilediğiniz fiyatlar ile istediğiniz alanda kullanmak adına sahip olabilirsiniz.

Tişört Modelleri

Hayatın her alanında kullanım imkanı sağlaması sebebi ile tişört modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Uzun ya da kısa kollu bir şekilde hava durumuna göre tercih edebilirsiniz. Bunun yanında polo yaka denen yakalı ya da yakasız şekilde de kullanabilme imkanı bulunmaktadır.

Oldukça geniş kullanım alanı bulunması sayesinde Sportive de her alanda kullanılması adına Fenerbahçe basketbol tişört modellerini geniş bir kategori şeklinde sağlamaktadır. Dünyaca ünlü markaların ürünlerinin yanında kendi markasına ait ürünleri de mağazalarında ve internet adresinde bulundurmaktadır.

Kadın, erkek ve çocuklara göre birçok modelde ve renkteki tişörtlere ulaşım imkanı bulunmaktadır. Her bedende bulunan bu ürünleri spor yaparken ya da hayatın her alanında rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Basketbol oynarken kullanılan basketbol tişörtleri NBA genellikle diğerlerine göre daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu tişörtler teri emmesi ve sizlere kolaylık sağlaması açısından diğer tişörtlerin yapısından daha farklıdır. Teri emebilme özelliği sayesinde spor yaparken daha rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Nike basketbol tişörtü türlü hava durumunda ve hava koşulunda giyilebilir. Dri fit teknoloji ile sahada rahat edeceksiniz.

Tişört Kullanım Alanları

  • Kadınlar, erkekler ve çocuklar için tişört kullanım alanları belirli bir kısıtlama ile sınırlandırılamaz. Günün her anında ve her türlü hava durumunda rahatlıkla kullanılan bir ürün olma imkanına sahiptir.
  • Spor yaparken teri emen özelliğe sahip olan tişörtleri tercih etmek sizlere daha rahat bir spor yapabilme olanağı tanıyacaktır.
  • Sokakta, evde ve iş hayatında tişörtün herhangi bir modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
  • Pantolonla, eşofmanla ya da şortla her an her yerde rahatlıkla kombinleyebilir ve kullanabilirsiniz.
50TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Menü
Anasayfa / Sporlar / Basketbol / Basketbol Tişört

Nike Chicago Bulls NBA Tee Es Prtc Gpx Ss Erkek Kırmızı Basketbol Tişört CK8189-657

299,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
224,93 TL
yeni

Nike M Jordan NBA Jumpman Ss Crew Erkek Siyah Basketbol Tişört CJ0921-011

299,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
224,93 TL
yeni

Nike Chicago Bulls NBA Dry Tee Es Chrm Lgo Erkek Siyah Basketbol Tişört CZ7245-010

339,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
254,93 TL
yeni

Nike Los Angeles Lakers NBA Tee Es Nn Erkek Sarı Basketbol Tişört CV8528-730

339,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
254,93 TL
yeni

Nike Los Angeles Lakers Lebron James Swingman NBA Erkek Sarı Basketbol Atlet CW3669-734

889,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
667,43 TL
yeni

Nike Los Angeles Lakers NBA Tee Es Prtc Gpx Ss Erkek Mor Basketbol Tişört CK8243-547

299,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
224,93 TL
yeni

Nike Brooklyn NBA Tee Es Nn Erkek Siyah Basketbol Tişört CV8504-018

339,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
254,93 TL
yeni

Nike Dri-Fit Crossover Tank Erkek Kırmızı Basketbol Atleti BV9387-657

239,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
179,93 TL
yeni

Nike J Air Ss Top Erkek Kırmızı Basketbol Tişört CU1022-687

299,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
224,93 TL
yeni

Nike Jordan NBA Jumpman Dfct Ss Crew Erkek Siyah Basketbol Tişört CW5190-010

239,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
179,93 TL
yeni
Filtrele