{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
200 TL ve Üstü Kargo Bedava
Menü
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "SPT-25306", "sku": "137358", "category": "Body Eldiveni & Kemeri", "brand": "06", "quantity": 1, "name": "Rinso Gel Çok Renkli Ağırlık Eldiveni SPT\u002D25306", "price": 69.90, "variant": "Kırmızı", "dimension9": "Unisex/Body Eldiveni", "dimension10": "SPT-25306", "dimension11": "", "dimension12": "18D", "dimension13": "Antrenman", "dimension14": "AKSESUAR", "dimension15": "137358", "dimension16": " 69.90 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension30": "28376" } } }

Sportive Rinso Gel Çok Renkli Ağırlık Eldiveni SPT-25306

69.90 TL
Lütfen Renk Seçiniz
Lütfen Beden Seçiniz Beden Rehberi

Devam edebilmek için lütfen Beden seçimi yapınız.

ÜRÜN BİLGİLERİ

Ürün Kodu: SPT-25306


Sportive Rinso Gel Siyah-Kırmızı Ağırlık Eldiveni

Ağırlık kaldırma sporu ile meşgul olan kişilerin ellerindeki hassas dokuların korunması ve ağırlıkların da daha efektif bir biçimde kaldırılması için eldiven giymek zorunlu hususlardan bir tanesidir. Kullanılacak olan eldivenin olabildiğince kaliteli seçilmesi gerekmektedir. Bu şekilde spordaki performansınızın da artış göstereceği garanti edilmektedir.

Ağırlık Eldiveni Kullanmak Zorunlu Mudur?

Sportive rinso gel siyah-kırmızı ağırlık eldiveni kullanmak hem sporda sergileyeceğiniz performansın yüksek olması için hem de ellerinizin zarar görmemesi adına olmazsa olmaz niteliklerdendir. Ağırlık kaldırma sırasında özellikle kaymaz eldivenlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

  • Ağırlık eldivenlerinin parmak kısımları kesiktir. Bu şekilde ağırlığı kavramak daha kolay hale gelmektedir.
  • Sportive ağırlık eldiveni üst seviyede kaliteli ürünlerden imal edildiği için uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Bu uzun kullanım sonrasında bile herhangi bir deformasyon izi ile karşılaşmayacağınız konusunda garanti verilmektedir.
  • Hem kadınlarda hem de erkeklerde kullanılabilen bu ağırlık eldiveni unisex biçimde tasarlanmıştır.
  • Renk alternatiflerinin mevcut olduğu da belirtilmelidir.

Rinso gel siyah-kırmızı ağırlık eldiveni sahip olduğu bu özeliklere rağmen her bütçeye hitap eden makul fiyatlı yapısı ile dikkat çekmektedir. Özellikle kampanyalı olan dönemlerde bu ürünü satın almak için ödemeniz gereken tutar daha düşük olacaktır.

Materyal Bilgisi :

%50 Sentetik Deri, %20 Naylon Spandex, %15 Poliester, %10 Neopren, %5 Aksesuar

Menşei :

Pakistan


%50 Sentetik Deri - %20 Naylon Spandex - %15 Poliester - %10 Neopren - %5 Aksesuar


Tüm Sportive Ürünleri

STOK ALARMI

Ürün tekrar stoğumuza geldiğinde

adresinize e-mail göndereceğiz.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.