{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü
Anasayfa adidas Duramo

adidas Duramo Speed M Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı IE9674

2799 TL
350TL İndirim
2449,00 TL

adidas Duramo Speed M Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı ID9850

2799 TL
350TL İndirim
2449,00 TL

adidas Duramo Sl M Erkek Gri Koşu Ayakkabısı IE9689

1999 TL
%10 İndirim
1799,10 TL

adidas Duramo Sl W Kadın Beyaz Koşu Ayakkabısı IF7890

1999 TL
%10 İndirim
1799,10 TL

adidas Duramo Sl W Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı IF7870

1999 TL
%10 İndirim
1799,10 TL

adidas Duramo

Adidas Duramo 9

Yeni çizgisi ve tasarımlarıyla fark yaratan Adidas Druamo, enerjiyi ayaklarına kadar hissetmek isteyenlerin modellerinden. Adidas’ın göz kamaştırıcı serilerinden biri olan şık modeller, uyumlu, konforlu ve estetik çizgisiyle daima koşularınızda size hafiflik sağlayacaktır. Yeni bir başlangıç için dizayn edilmiş spor ayakkabı modelleri, sağlam duruş, esnek kıvrımlar ve hızlı adımlar için idealdir.


Adidas Duramo İle Everest’e Buluşun!

Zirveye giden yolda emin adımlarla yürümek istiyorsanız, Adidas Duramo 9 ve Adidas Duramo Lite 2.0 sağlam duruşu ve nefes alan yapısıyla spor aktivitelerinizde konfora adım atmanızı sağlayacaktır. Özellikle ayak genişliği ve çapına göre şekil alan esnek hatları, her adımınızda hafif bir dokunuş hissetmenizi ve ayaklarınızın uyumlu kıvrımlarına etki edecektir.

Hedeflenen ve gidilmesi zor olan yollarda, uzun soluklı bir macera için Adidas koşu ayakkabı modellerini, hem günlük kullanımlarınızda hem de spor aktivitelerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şık ve tasarım modellerle, kombinasyonlarınızda modern bir görünüm kazandıracak aynı zamanda yenilikçi görünüşünüzden ödün vermemenizi sağlayacaktır.


Hafif Ve Esnek Duramo Macerası

Koşu maceralarınızda kaslarınızın ve ayak hareketlerinizin bütün kıvrımlarına uyum sağlayacak şekilde, Adidas teknolojisiyle tasarlanmış olan Adidas Duramo yolculuk boyunca adımlarınızda kontrol sağlayacaktır. Sizinle bütün olacak şekilde esnek ve kavrayıcı hatları, hafif yüksek topuklarıyla adımlarınızı emin basmanıza yardımcı olacaktır. Geniş renk ve model skalasıyla, hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği bütün anotomik detayları test edilmiş modeller, uzun soluklu bir macera için idealdir.

Hafif dokusuyla ve nefes alan esnek yapısı sayesinde spor aktivitelerinizde uzun süre eşlik edecek, rahat ve konforlu adımlar atmanızı sağlayacaktır. Enerjik ve dinamik anlarınız için her zaman anılarınızda hüküm sürecek rahat bir ayakkabı için Duramo 9 serisiyle yeni bir başlangıca adım atabilirsiniz.


Adidas Duramo 9 Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Kadınlar için dizayn edilmiş olan Adidas Duramo modeller, gri, lacivert ve siyah renk seçeneklerinin yanı sıra geniş renk skalasıyla her zaman tercih edeceğiniz bir marka olmayı başarmıştır. Uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım için yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Adidas modeller, güçlü, enerjik ve şık kadınların hem sportif aktivitelerinde hem de günlük kullanımlarında ideal bir ayakkabı olmaya devam edecektir. Rahat, konforlu ve estetik bir duruş için emin adımlarla geleceğe giden yolda Duramo modellerinin sağlam duruşunu hissedebilirsiniz.


Adidas Duramo 9 Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Erkeklerin hızlı ve tempolu hayatına uyum sağlayan Adidas Druamo modeller, şık tasarım ve göz alıcı estetik yapısıyla uzun süreli bir kullanım için idealdir. Koşu, yürüyüş ve günlük kullanımlarınızda tarzınızla bütünleşecek, daima emin adımlarla yürümenizi sağlayacaktır. Esnek kıvrımlarıyla ayaklarınıza uyum sağlayacak modeller arasında, Adidas teknolojisinin yaşattığı konforu hissedebilir, uzun soluklu yürüyüş ve koşularınızda kendinizi Wverest’in zirvesinde hissedebilirsiniz. Ferah ve rahat adımlar için Adidas’la fark yaratın!


Adidas’la Geleceğe Koşu!

Adidas günümüz teknolojisinden ileride bir ayakkabı teknolojisi kullanarak, ayakkabı kullanımında rahatsız olunan bütün detayları en ince ayrıntısına kadar düşünmüştür. İnce işçilik ve yaratıcı tasarımlarla asla çizgisinden ödün vermeden rahat ve konforlu bir kullanım için spor alanında dünyanın en iyi markası olmayı ve geleceğe koşar adımlarla ilerlemeyi devam ettirmiştir.


Adidas Koşu Duramo 9’da Sağlam Adımlar!

Sağlam duruş ve esnek bir ayakkabı kullanımı için herkes Duramo no 9’da buluşuyor. Size özel seçeneklerle ve konforlu modellerle, günlük kullanım ve spor aktivitelerinize şıklık katmak istiyorsanız işte size Adidas teknolojisi! Daima ileriye gitmek isteyenlere özel bir seri olarak Duramo etkisini hissetmeyin, yaşayın!

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
 • Beden
  Beden
 • Marka
  Marka
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
 • Renkler
  Renkler
 • Ürün Özelliği
  Ürün Özelliği
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
 • Ayak Formu
  Ayak Formu
 • Hava Alabilirlik
  Hava Alabilirlik
 • Koleksiyonlar
  Koleksiyonlar
 • Koşu Mesafesi
  Koşu Mesafesi
 • Parmak Hareket Alanı
  Parmak Hareket Alanı
 • Uygun Zemin
  Uygun Zemin
 • Yastıklama Seviyesi
  Yastıklama Seviyesi
 • Fiyat
  Fiyat
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "IE967", "name": "Duramo Speed M Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı IE9674", "price": 2799, "category": "Ayakkabı", "position": 1, "variant": "Beyaz", "brand": "adidas", "dimension15": "Erkek", "dimension16": "Beyaz", "dimension17": "1515065", "dimension18": "2799", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "IE9674" }, { "product_id": "ID985", "name": "Duramo Speed M Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı ID9850", "price": 2799, "category": "Ayakkabı", "position": 2, "variant": "Siyah", "brand": "adidas", "dimension15": "Erkek", "dimension16": "Siyah", "dimension17": "1515035", "dimension18": "2799", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "ID9850" }, { "product_id": "IE968", "name": "Duramo Sl M Erkek Gri Koşu Ayakkabısı IE9689", "price": 1999, "category": "Ayakkabı", "position": 3, "variant": "Gri", "brand": "adidas", "dimension15": "Erkek", "dimension16": "Gri", "dimension17": "1514087", "dimension18": "1999", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "IE9689" }, { "product_id": "IF789", "name": "Duramo Sl W Kadın Beyaz Koşu Ayakkabısı IF7890", "price": 1999, "category": "Ayakkabı", "position": 4, "variant": "Beyaz", "brand": "adidas", "dimension15": "Kadın", "dimension16": "Beyaz", "dimension17": "1513992", "dimension18": "1999", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "IF7890" }, { "product_id": "IF787", "name": "Duramo Sl W Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı IF7870", "price": 1999, "category": "Ayakkabı", "position": 5, "variant": "Siyah", "brand": "adidas", "dimension15": "Kadın", "dimension16": "Siyah", "dimension17": "1513986", "dimension18": "1999", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "IF7870" } ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.