{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü
Anasayfa New Balance

New Balance 860 Erkek Siyah Sneaker Ayakkabı M860M13

5199 TL 3900 TL

New Balance 680 Erkek Yeşil Sneaker Ayakkabı M680TN7

3299 TL 2475 TL

New Balance 327 Erkek Gri Sneaker Ayakkabı MS327UD

2899 TL 2175 TL

New Balance

1906 yılında Boston’da ayak tabanlığı şirketi olarak başlayan New Balance, 1970’li yıllarda özel bir ayakkabı üreticisi ve önde gelen bir küresel spor ürünleri şirketi haline geldi. Tüm gün ayakta çalışan insanların ayak rahatlığı için ayak tabanlığı üretmeye başladığı günden itibaren New Balance, günlük sporcuların ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiştir. Üstün ayakkabı ve spor giyim üretmenin bir parçası da her bedene ve kalıba uyacak şekilde üretim yapmaktır. Daha iyi uyum daha iyi performansa olanak sağlar. Ayakkabı ve spor giyim ürünlerimizin, en iyi kalıbı ve performansı sağladığından emin olmak için, teknoloji ve üretim yöntemlerimizi sürekli geliştirmek için çalışıyoruz. Bir diğer önem verdiğimiz nokta ise temel yapı taşımızı oluşturan bütünlük, takım çalışması ve tam müşteri memnuniyeti gibi değerlerimizi korumamız ve onlardan uzaklaşmamamızdır. Özel koleksiyonlarımızın bir bölümü halen ABD ve İngiltere’deki fabrikalarımızda üretilmektedir.   New Balance Tarihçesi Her şey 33 yaşındaki William J. Riley'nin, 1906 yılında tüm gün ayakta çalışan insanların ağrılarını azaltacak taban desteği üretmeye karar vermesiyle başladı. Riley’nin tasarımı, piyasadaki tüm ürünlerden daha rahat ve uyumlu olmasıyla fark yarattı. 1909’da (3 yıl sonra) Boston iş direktörlüğünde Riley “ayakkabı ustası” olarak kayıtlara geçti. On dokuz yıl sonra Riley, Boston Brown Bag Harriers olarak bilinen Boston koşu kulübü için ilk koşu ayakkabısını tasarladı. Bu ayakkabının başarısı hızla yayıldı ve 1941 yılında New Balance koşu, beyzbol, basketbol, tenis ve boks için özel ayakkabı tasarlayan ve üreten bir marka haline gelmişti. 1960 yılında Trackster lansmanı ile, New Balance ayakkabı üretiminde yeni bir yön başladı. Trackster farklı genişlikte kalıp seçenekleri bulunan ilk koşu ayakkabısıdır. Bu özellik daha sonra New Balance ayakkabılarının standart bir özelliği haline gelmiştir. Bugün, New Balance, Arthur Heckler isimli bir adamın, ayakkabı modelleri için kurduğu numaralandırma sistemi ile tarihine tutunmaktadır. Heckler ayakkabı modellerine isim vermek yerine numaralandırmayı tercih etmiştir. Bunun sebebi, belli bir model yerine, New Balance felsefesine vurgu yapmaktır. Bu felsefeyi hala devam ettirmekte, yenilenen teknolojili ve tasarımlı ayakkabılarımızı numaralandırmaktayız.


New Balance Özellikleri

New Balance, bir ayakkabı markasıdır ve genellikle koşu ayakkabılarıyla tanınır. New Balance ayakkabıları, yüksek kaliteli malzemeler, dayanıklılık, rahatlık ve performans özellikleriyle bilinir. İşte New Balance ayakkabılarının bazı özellikleri:

ENCAP teknolojisi: Ayakkabının tabanında yer alan ENCAP teknolojisi, yüksek yoğunluklu poliüretan malzeme ile EVA köpüğün birleştirilmesiyle oluşturulur. Bu teknoloji, ayakkabının dayanıklılığını artırır ve ayak bileği desteği sağlar.,

Yastıklama: New Balance, yüksek kaliteli yastıklama malzemeleri kullanılarak tasarlanır. Bu malzemeler, ayaklarınızın darbeleri emmesine yardımcı olur ve rahat bir koşu deneyimi sağlar.

Hava dolaşımı: NB Ayakkabıları, hava dolaşımını artıran özelliklere sahiptir. Bu özellikler, ayaklarınızın terlemesini önler ve ayakkabıların koku yapmasını engeller.

Tasarım: New Balance ayakkabıları, birçok farklı stil ve renkte mevcuttur. Hem kadınlar hem de erkekler için birçok seçenek sunarlar.

Genişlik seçenekleri: NB ayakkabıları, farklı ayak genişliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, ayaklarınıza uygun bir ayakkabı bulmanız daha kolay olabilir.

Ayak desteği: NB ayakkabıları, ayak desteği sağlayan özelliklerle tasarlanmıştır. Bu özellikler, ayak yorgunluğunu önler ve uzun mesafe koşularında daha rahat bir deneyim sağlar.

Hafiflik: New Balance ayakkabıları, hafif malzemeler kullanılarak tasarlanır. Bu, ayakkabıların daha az ağırlıkta olmasını sağlar ve koşu performansını artırabilir.

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
 • Beden
  Beden
 • Marka
  Marka
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
 • Renkler
  Renkler
 • Ürün Özelliği
  Ürün Özelliği
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
 • Ayak Formu
  Ayak Formu
 • Hava Alabilirlik
  Hava Alabilirlik
 • Koleksiyonlar
  Koleksiyonlar
 • Koşu Mesafesi
  Koşu Mesafesi
 • Parmak Hareket Alanı
  Parmak Hareket Alanı
 • Uygun Zemin
  Uygun Zemin
 • Yastıklama Seviyesi
  Yastıklama Seviyesi
 • Fiyat
  Fiyat

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.