{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü
Anasayfa adidas Krampon

adidas Krampon

adidas Krampon

Futbol oynarken yüksek performans sergileyebilmek için yetenek, kondisyon, fizik gibi temel unsurların bir arada bulunması gerekir. Futbolcunun performansı, motivasyonu ve tekniği oyunun kalitesini etkileyen unsurların başında gelir. Ancak gözden kaçırılmaması gereken çok önemli bir detay daha vardır. O da oyun için uygun malzeme seçimidir.
<a href="https://www.sportive.com.tr/kadin-mayo/">Futbol</a> için özel olarak üretilen krampon ayakkabılar oyuncuların performansını direkt olarak etkiler. Hangi zeminde futbol oynandığı ise krampon seçimini belirleyen temel unsurların başında gelir. Halı sahada oynanan oyunlarda sık dişli, esnek yer tutuşu kolay olan modeller ideal bir seçim oluşturur. Çim sahada profesyonel oyuncular için tasarlanan krampon modellerinin ise tabanındaki çivilerin uzun dişli olması gerekir. Halı saha ve çim sahada oyun için farklı tasarım kodları ile üretilen Adidas krampon çeşitleri, ayağın rahatlığını sağlarken oyuncuların performansını arttırır.

Adidas Krampon İle Yüksek Zemin Tutuş Kalitesi

Futbol oynamak için özel üretilen tabanları çivili ayakkabı olarak bilinen kramponlar, saha içerisinde top hakimiyetini sağlar. Aynı zamanda zeminin özelliğine göre yüksek tutuş kalitesine sahip olması hareket kabiliyetini artırır. Bu da oyuncunun oyun kalitesine destek sağlar. Hem çim sahada hem de halı sahada oyuncunun performansını arttırmak için tasarlanan Adidas krampon modelleri ayağa ihtiyacı olan rahatlığı verir. Futbolda her iki saha türünde de oyuncunun futbol oynadığı mevkiye göre seçim yapılacak Adidas krampon türleri farklı olacaktır. Ancak hangi mevkide oynarsa oynasın öncelikle ayakkabının ayağı tam olarak sarması beklenir. Bağcıklarının destek mekanizması ayağı hem desteklemeli hem de kolay hareket etmesine yardımcı olmalıdır.

Halı Saha Adidas Krampon Seçimi Nasıl Olmalı?

Futbolda zemin yapısına göre krampon seçiminin oyuncunun performansı açısından dikkatle yapılması gerekir. Yapay çim zemini olan halı sahada esnek silikon tabanlı ve yumuşak malzemeden yapılan Adidas
<a href="https://www.sportive.com.tr/sporlar-krampon-hali-saha-ayakkabisi/">halı saha ayakkabısı</a>  yüksek performans sağlar. Halı sahalar genellikle beton zemin üzerine sentetik çimle kaplı olduğu için doğal çim sahadan daha sert bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle oyuncunun motivasyon ve performansını sergileyebilmek için dişleri sık olan zemin tutuşu yüksek Adidas krampon seçenekleri ideal bir seçim olacaktır. Yapay çimde daha iyi temas için tasarlanan Adidas Copa halı saha ayakkabısı, olağanüstü zemin tutuşu ile top hakimiyetini maksimuma taşır.

Çim Saha Adidas Krampon Modelleri ile Oyun Performansını Yükselt

Yeşil sahalarda topla buluşmanın heyecanını yaşarken ayağınızdaki Adidas krampon kalitesi ve doğru model seçimi ile olası sakatlanmaların da önüne geçer. Doğal çim sahada oynanan futbolda zemine göre ayakkabı seçimi oyun kalitesini arttırır. Ayağınızı rahat ettirecek bir Adidas krampon ile çim saha oyununda kaslarınıza yüksek performans yükleyebilirsiniz.

Gerçek çim sahada oyun oynuyorsanız o zaman kramponlarınızın sert zemine uygun sağlam bir dış yapıya sahip olması gerekir. Orta tabanının ise zemine sert basıldığında şoku absorbe edecek sağlam materyallerden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Doğal çim sahalar toprak üzerine oluşturulduğu için zemin tutuşu yüksek çivili ve uzun dişli olan Adidas futbol ayakkabısı oyun performansını arttırır. Adidas Predator modeli çim sahada top hakimiyeti sağlayan kabartma detaylı burun yapısı ile oyunun şeklini değiştirir.

Takım oyunu futbolda arkadaşlarınızla uyumlu bir şekilde oyunun yıldızı olabilmek için ihtiyacınız olan Adidas krampon fiyatları model seçiminize göre farklı fiyatlandırmalarla satışa sunulur. Takım oyunu futbolun ister halı sahada amatörce keyfini çıkarın ister profesyonel olarak farkınızı ortaya koyun. Bunun için ihtiyacınız olan tüm spor malzemeleri ve yüksek performans sağlayan Adidas kramponları <a href="https://www.sportive.com.tr/">Sportive’deki</a>  modeller arasından inceleyebilir, bütçenize uygun uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

 

 

 

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
 • Beden
  Beden
 • Marka
  Marka
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
 • Renkler
  Renkler
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
 • Bilek Desteği
  Bilek Desteği
 • Koleksiyonlar
  Koleksiyonlar
 • Saha Zemini
  Saha Zemini
 • Parmak Hareket Alanı
  Parmak Hareket Alanı
 • Fiyat
  Fiyat

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.