{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü
Anasayfa Arena Kadın Spor Giyim

Arena Toucan Kadın Turuncu Yüzücü Mayo 005937970

1969,90 TL 1477,43 TL

Arena Toucan Kadın Mavi Yüzücü Mayo 005937810

1969,90 TL 1477,43 TL

Arena Kadın Spor Giyim

Sporcular ya da sporla ilgilenen herkes için doğru spor kıyafeti seçmek oldukça önemlidir. Hareketlerinizi kısıtlamayacak, vücudunuzu tahriş etmeyecek ve kalitesi ile uzun süre size eşlik edebilecek spor kıyafetlerini bulmak, her zaman kolay olmayabilir. Bu sebeple, Arena kadın spor giyim gibi kategoriler başvuracağınız ilk alanlardan birisi olarak öne çıkar. Arena kadın spor kıyafetleri; elastan, polyester, polimid gibi kumaşların karışımdan oluşturulur. Özellikle polyester gibi sentetik kumaş türleri, profesyonel sporcular için sıklıkla üretilir. Bu kumaşlar, teri cildinizde tutmayacağı için tahriş olmayı da engeller. 


Arena kadın yüzücü mayo gibi ürünler ise çoğunlukla polimid kumaştan yapılırlar. Bu kumaşın en iyi özelliklerinden birisi hızlı kuruyan bir yapıya sahip olmasıdır. Dayanıklı olmasıyla beraber oldukça da konforlu bir kumaş türüdür. Arena kadın spor giyim ürünlerinin bu kadar sevilmesinin sebeplerinden birisi ise, müşterilerinin konforunun ve ürün kalitesinin öncelikli tutulması olarak gösterilebilir. 


Arena Spor Kadın Giyim Koleksiyonlarında Nelere Dikkat Edilmelidir?


Spor kıyafetlerinin temizliğine, uzun süre size eşlik edeceği ve kısa süre içerisinde terleme sebebiyle daha çok kirlenebileceğinden dolayı ekstra önem göstermelisiniz. Arena kadın pantolon ve Arena kadın tişört gibi ürünler de kullanıcıların konforu ve maksimum verimi için yukarıda belirtilen kumaşlardan yapılmıştır. Bu gibi kumaşlar, çok terletebilir ve koku tutabilirler. Düzgün temizlik ve muhafaza ile oluşabilecek kalıcı kokuları kolaylıkla engelleyebilirsiniz.
İzlemeniz gereken yol ise şu şekilde:  • Öncelikle Arena kadın spor giyim ürünlerinizin etiketlerini dikkatlice okumanızda fayda vardır. Bu etiketlerde yıkama tavsiyeleri göreceksiniz. Kimi kıyafetler sadece 30 derece ile yıkanmalıyken, kimi Arena kadın spor giyim ürünlerinizi sadece elde yıkamanız gerekebilir. 

 • Fazla deterjan kullanımı çamaşırların daha iyi kokmasıyla ilgili yanlış bir algı yaratmış olabilir. Aksine fazla deterjan kullanımı bakterilerin yaşayabilmesi için alan oluşturup küf oluşumuna sebep olabilir. Bir, iki çay kaşığı deterjan Arena kadın spor giyim ürünlerinizin temizlenmesi için oldukça yeterlidir. 

 • Sentetik kumaşların ter tutmamasının sebebi lifli yapılarıdır. Bu sayede vücuda hava giriş-çıkışı sağlanır. Ne yazık ki yumuşatıcı kullanımı bu aralıkları doldurabilir. Bu yüzden maksimum temizlik gerçekleşemeyebilir. Ayrıca bu tıkanma sebebiyle hava sirkülasyonu yeterince sağlanamadığı için koku oluşabilir.


Arena Mayo Modellerİ Nasıl Muhafaza Edilmelidir?


Arena mayo ürünleri, yukarıda da belirtildiği gibi çoğunlukla polimid ve elastan kumaşlardan üretilmiştir. Bu gibi kumaşların da klor ya da deniz tuzları yıpranmaya ve solmaya yol açabilir. Bu yüzden Arena kadın spor giyim kategorisi içinde bulunan mayo gibi ürünlerin muhafazasında birkaç tavsiyeyi dikkate alabilirsiniz: • Öncelikle Arena kadın spor giyim mayolarınızın klor ve deniz tuzundan arınması gerekir. Bunun için soğuk, sirkeli suda 30 dakika gibi bir süreyle mayolarınızı bekletebilirsiniz. 

 • Sonrasında ise ılık suyla mayolarınızı durulayıp kurumasını beklemelisiniz. Mayolarınızın bakteri üretmemesi ve sağlıklı kalması için tamamen kurumasına özen göstermelisiniz.

 • Son adımda ise eğer Arena kadın spor giyim mayolarınızı dolapta muhafaza etmek istiyorsanız, şeklinin de düzgün kalabilmesi adına karton bir kutu içerisine yerleştirip dolabınızda saklayabilirsiniz. 


Arena Spor Giyim Kadın Dünyasını Kendine Hayran Bırakıyor


Arena kadın spor giyim ürünleri kalite ve konfor açısından uzun yıllar boyunca dolaplarınızda yer alabilir. Fakat her ürünün korunmasına dikkat edilmesi gerektiği gibi bu ürünlerin de temizlik ve muhafazasına önem göstermekte fayda vardır. Bunun yanı sıra, eşsiz ve eğlenceli tasarımlarıyla birlikte Arena kadın spor giyim ürünleri içerisinde oldukça şık görünebilirsiniz. Bu sebeple hem spor hem de tatil yaparken bu eşsiz tasarımlı spor kıyafetleri ve mayoları kolaylıkla kullanabilirsiniz. Siz de Sportive ile bütçenize uygun spor giyim ürünlerinden spor aksesuarlarına kadar her türlü ürünü Sportive'den edinebilir, sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz!


 

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
 • Beden
  Beden
 • Marka
  Marka
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
 • Renkler
  Renkler
 • Ürün Özelliği
  Ürün Özelliği
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
 • Fiyat
  Fiyat

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.