çocuk sweatshirt

29 Ürün
Sırala
Sportswear Çocuk Gri Günlük Stil Sweatshirt FD3285-021
+4 Renk

  ÇOCUK SWEATSHIRT

  ÇOCUK SWEATSHIRT MODELLERİ


  Sweatshirt modelleri, zamana bağlı kalmaksızın kullanılabilen nadir giysilerdendir. Büyükler için üretilen bu giysi, çocuklar için de özel olarak dizayn ediliyor. Rahat kesimleri ve yumuşak kumaş yapısı ile konfor yaratan çocuk sweatshirtler, kapüşonlu ve kapüşonsuz modeller olmak üzere ikiye ayrılıyor. Antrenmanlarda, günlük aktivitelerde ve açık havada değişken iklim koşullarında kullanılabilen çocuk kapşonlu sweatshirt modelleri konfor yaratıyor. Her yaş grubundan çocuğun gardrobunun olmazsa olmazı bu giysi, kız çocuk ve erkek çocuk sweatshirt seçenekleri ile farklı çizgilere sahip. Nike, Adidas ve Sportive gibi markaların çocuk sweatshirt seçenekleri, özgün çizgileri ile günlük giyim stillerine tarz katıyor.


  Sporda Konfor Yaratan Çocuk Kapüşonlu Sweatshirt Modelleri


  Çocuk sweatshirt modelleri, günlük kullanım amacına göre farklı stillerde dizayn ediliyor. Hareket kolaylığı sağlayan rahat ve özgür kesimler hem günlük kullanımda hem de spor yaparken gün boyu rahat ettiriyor. Spor yaparken daha çok önden tam boy fermuarlı olan çocuk sweatshirt modelleri, kullanım kolaylığı getirebilir. Sürekli hareket halinde olan çocukların kullandığı bu modellerin ter emici özelliğe sahip olan kumaşlardan tercih edilmesi gerekiyor. Onların enerji dolu performanslarını destekleyen özellikte ter emici özelliği olan kumaşlar, spor aktiviteleri için de uygun bir seçimdir. ""Nike Dri-FIT” özelliğine sahip olarak üretilen modeller, onların hareket halinde çabuk terleyen ciltlerinin kuru kalmasını sağlıyor. Farklı spor dalları için üretilen bu özel tasarım çocuk sweatshirt modellerini, geniş ürün yelpazesi arasından rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sportive marka çocuk koşu sweatshirt modeli, bedeni saran şık ve sade tasarımı ile dikkat çekiyor. Erkek çocuklar için üretilen Adidas 3 bantlı antrenman sweatshirt modeli, nefes alan yapısı ile kullanım konforu yaratıyor. Kapüşonsuz çocuk sweatshirt modelleri ise, eğitim amaçlı futbol aktivitelerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Çabuk kuruyan kumaştan üretilen ve antrenman sırasında oluşan teri kısa sürede dışarı atan çocuk sweatshirt modelleri rahatlık ve konfor sunuyor. 


  Günlük Yaşama Stil Katan Çocuk Sweatshirt Çeşitleri


  Çocuk modasına aynı zamanda şıklık katan çizgiler, onların stil sahibi olmasını sağlıyor. Günlük yaşamda hem rahatlığı hem de şıklığı ile tarz yaratan erkek ve kız çocuk sweatshirt modelleri, sportif tarzlarını tamamlıyor. Nike Air günlük stil sweatshirt, ön cep detayı ile dikkat çekiyor. Bol kesimli modellerde kız çocukları için çocuk tayt seçenekleri ile günlük kullanım için şık bir kombin yaratabilirsiniz. Erkek çocukları için günlük kullanımda tam boy önden fermuarlı kapüşonlu modeller tercih edilebilir. Serin havalarda ise,  koruyucu özelliği ile soğuk havayı dışarıda bırakan kalın çocuk sweatshirt modelleri kullanılabilir. Kapüşonlu olması, mevsim şartlarına karşı koruyucu özelliği ile rahatlık olanağı yaratır. Günlük olarak kullanıldığında bu modeller, spor bir pantolonla şık bir ikili oluşturur. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz olarak dizayn edilen modeller kız ve erkek çocukların günlük spor kıyafetleri ile rahatlıkla kombin edilebilir.


  Hareket Rahatlığı Sağlayan Şık Tasarımlar


  Kız çocuklar ve erkek çocuklar için farklı çizgilerle dizayn edilen modeller, cep detayları ile şıklığı tamamlıyor. Çocukların günlük yaşamda yanlarına aldıkları ufak tefek eşyalarını taşıyabilecekleri cepli modeller kullanım rahatlığı ile dikkat çekiyor. Fermuarlı cepler ya da kargo cep şeklinde tasarlanan erkek ve kız çocuk sweatshirt seçenekleri, çizgileri ile çocukların tercih edebileceği ürünler sunuyor. Kız ve erkek çocuk modelleri ile kullanım amacına göre farklı markalarda sayısız seçenek bulabilirsiniz. Özgür kesimleri, ciltten teri atan yumuşacık kumaşları stil sahibi detaylarla buluşturan çocuk sweatshirt modellerini çocuğunuz için gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Nike ve Adidas gibi markaların çocuklara özel tasarladığı özgün modelleri Sportive’de hemen incelemeye başlayabilir, bütçenize uygun zengin çeşitlere sahip ürünleri ekonomik çocuk sweatshirt fiyatları ile satın alabilirsiniz.