erkek atlet

20 Ürün
Sırala
Dri-Fit Erkek Siyah Koşu Atlet FN3309-010
+1 Renk

Nike Dri-Fit Erkek Siyah Koşu Atlet FN3309-010

%10 İndirim
2.069,91 TL2.299,90 TL
Adizero Tee M Erkek Sarı Koşu T-Shirt IM9835
+1 Renk
Az L Snglt M Erkek Sarı Koşu Atlet IR7123

adidas Az L Snglt M Erkek Sarı Koşu Atlet IR7123

%10 İndirim
1.664,10 TL1.849,00 TL
Dri-Fit Solar Chase Erkek Yeşil Koşu Atlet FN3309-376
+1 Renk
Dri-Fit Fast Singlet Erkek Siyah Koşu Atlet FN4229-010
+1 Renk

Tüm ürünler gösterildi.

ERKEK ATLET

Erkeklerin en çok kullandığı giyim ürünleri arasında bulunan atlet için ünlü markalar farklı amaçlara uygun üretimler yapıyor. Günlük veya antrenmanlar için uygun atlet tercihleri yapabilirsiniz.

Günlük Erkek Atletleri

Erkekler özellikle yaz aylarında dışarıda daha rahat etmek için erkek atlet kullanmayı tercih edebiliyor. Hatta kışın soğuktan korunmak için kazak veya sweatshirtlerin içerisinde de giyilebiliyor. Bu amaçla üretilmiş standart özelliklere sahip erkek atletleri arasından size uygun bedende ya tasarımda olanları tercih edebilirsiniz.

Erkek Antrenman Atletleri

Erkek atlet konusunda en çok ihtiyaç duyulan atlet modelleri antrenman atletleri oluyor. Antrenman atletleri ihtiyaçları gözetilerek özel bir teknoloji ile üretilmektedir. Spor esnasında oldukça terlediğimiz için günlük hayatta kullandığımız kıyafetlerden farklı özelliklere sahip giyim ürünlerine ihtiyaç duyabiliyoruz. Erkek antrenman atletleri spor esnasında vücudun ürettiği teri emmek amacıyla özel bir teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede antrenman esnasında fazla terleme sebebi ile rahatsızlık hissetmezsiniz. Antrenman atletleri ile daha rahat ve daha ferah hissedeceğiniz için spor yapmak daha kolay olacaktır. Spordan en büyük verimi elde etmek isteyenler bunu ter emici özelliği ile üretilmiş havadar antrenmana atletleri ile başarabilirler.

İstediğiniz Renk Atlet ile Şık Görünün!

Erkek atlet konusunda oldukça geniş renk ve desen seçeneği sunuyoruz. Dilerseniz atlet deyince ilk akla gelen beyaz sade modelleri tercih edebilirsiniz. Beyaz atletlerin yanı sıra erkeklerin sıklıkla tercih ettiği siyah modellere de ulaşabilirsiniz. Spor esnasında dikkat çekmek için mavi, turuncu, kırmızı ve yeşil gibi renklerde üretilen şık atletler hizmetinize sunuluyor.

Sade veya Desenli Atlet Modelleri

Düz renklerde üretilen ve sadeliğin şıklığına esas alan erkek atlet modellerinin yanı sıra farklı renklerin uyumunun bir arada kullanıldığı modellere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca spor esnasında veya günlük hayatta kullanmak için yazı baskılı veya desenli erkek atlet modelleri ile oldukça şık görünümlere kavuşabilirsiniz. Spor giyinmeyi hayatının merkezine koyanlar şıklıktan mahrum kalmasın diye her türlü model ve renk hizmetinize sunuluyor!

Atlet Kaliteli Markalar

Nike, Adidas ve Sportive gibi oldukça ünlü ve kaliteli markalar ile hizmet veriyoruz. Spor hayatınızda ve günlük hayatınızda kullandığınız giyim ürünlerinin daha uzun süre kullanılabilmesi için bu kaliteli markalar arasından kendinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. spor giyim konusunda kendisini kanıtlamış olan bu markalar spor esnasındaki ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak üretim yapmaktadır. Bu sebeple spor ve egzersizlerinizde karşılaştığınız aşırı terleme ve rahatsız hissetme gibi sorunları bu markaların size uygun olan ürünleri arasından tercih yaparak çözebilirsiniz. Ürünler pek çok spor için uygun bir şekilde üretilmektedir. Koşu, voleybol, basketbol, pilates veya fitness yaparken erkek atlet modelleri ile daha konforlu hissedebilirsiniz. Yer verdiğimiz markalar spor yaparken terden gözeneklerin kapanması ve havasız kalma problemlerini çözmek için uygun teknolojiler kullanmakta ve özel üretim yapmaktadır. Kaliteli ve verimli bir spor için kaliteli erkek baskılı atlet modelleri arasından zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Atlet Modelleri

Günümüzde hemen hemen her ekonomik durumdaki insan spor ve spor giyim ile yakından ilgileniyor. Bunun farkında olduğumuz her ekonomik düzeydeki kişiye uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Geniş fiyat aralığımız içerisinde her türlü ekonomik durumdaki kendisine uygun bir seçenek bulabilir. Üstelik en uygun erkek atlet fiyatları bulabilir ve satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünler dahil olmak üzere tüm ürünler kaliteye önem verilerek üretilmiştir. Sizde bu geniş fiyat aralığı içinde kendinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Sporcu Atleti Ne İşe Yarar?

Sporcu atleti, spor yaparken maksimum konfor ve performans sağlamak için tasarlanmıştır. Teri emerek cildi kuru tutar, hareket özgürlüğü sunar ve vücut ısısını düzenler. Bazıları kasların daha iyi desteklenmesini sağlayacak şekilde sıkı bir yapıya sahip olabilir.

Atlet Giymek Faydalı mıdır?

Atlet giymek, vücut ısısını düzenlemeye yardımcı olur, terin ciltten uzaklaştırılmasını sağlar ve böylece cildi kuru tutar. Ayrıca, dış giysilere terin geçmesini önler, böylece daha hijyenik ve konforlu bir deneyim sunar.

Atlet Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Atlet seçerken kumaşın kalitesine, nefes alabilirliğine ve ter emici özelliklerine dikkat edilmelidir. Vücuda uygun bir kesim ve rahatlık sağlayan esneklik önemlidir. Cildi tahriş etmeyen dikişler ve dayanıklı malzeme seçimi de önem taşır.

Atlet Çeşitleri Nelerdir?

Atlet çeşitleri arasında sporcu atletleri, günlük pamuklu atletler, termal atletler, sıkı veya gevşek kesim atletler bulunur. Sporcu atletleri ter emici ve hızlı kuruyan özelliklere sahipken, günlük atletler daha çok konfor ve sade tasarımlara odaklanır.