{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü
Anasayfa Galatasaray Ürünleri

Galatasaray Ürünleri

Futbol hem dünyada hem de ülkemizde seyircisi en yüksek olan takım sporlarından biridir. Futbolcular, taraftarlar, tribün ve maç kıyasıya bir rekabet içinde 90 dakika boyunca tüm heyecanıyla devam eder. Bu heyecanı yaşarken futbolcularda ve tribünlerde yer alan taraftarların birbiriyle bağ kurduğu önemli bir parça vardır. Bu parça kuşkusuz herkesin severek üzerinde taşıdığı formalardır. Formalar ile totemler yapılır, takım ile birlik olunur ve her giyilen forma tutulan takımı simgeler. Bu anlamda forma futbolcuların ve futbolseverlerin olmazsa olmazıdır. Üç büyüklerden biri olan ve sarı kırmızı renklerden oluşan Galatasaray forması en çok tercih edilen formalar arasında yer alır. Galatasaray forması erkek, kadın ve çocuk gibi ürün gruplarında bulunur. Sarı kırmızı renklere gönül verenler hem kendileri için hem de sevdikleri için Galatasaray forması yeni sezon başta olmak üzere forma seçeneklerine göz atabilirler.


GS Forması Renkleri Nereden Geliyor?


1905 yılında kurulan Galatasaray sarı-kırmızı renkteki formalarıyla büyük ilgi görür. GS forması sarı ve kırmızı renklerinin Gül Baba’nın II. Beyazıt’a verdiği sarı ve kırmızı renkteki güllerden ilham alındığı öne sürülür. Bu anlamda Galatasaray formasında bulunan her iki rengin özel bir hikayesi bulunur. Sarı ve kırmızı renkten oluşan formalar tişört ve şort olmak üzere iki parçadan oluşur. Formalar hem oyuncular hem de taraftarlar için her yıl yenilenir ve farklı tasarımlarda yeniden üretilir. Taraftarlar farklı renk ve tasarımdaki forma seçebilirler. Galatasaray taraftarlarının parçalı olarak tabir ettikleri Galatasaray takımının maçlarda iç sahada giydiği forma en çok tercih edilen forma tasarımları arasında gelir.


Formanı Seç, Harekete Geç


Galatasaray forması seçerken ilk bakmanız gereken şey formanın rahat ve kullanışlı bir malzemeden yapılmış olmasıdır. Bu anlamda GS formalarında kullanılan malzeme türünün polyester olmasına dikkat etmelisiniz. Polyester yapısı vücudu terletmeyen, rahat esnek ve ter tutmayan yapısıyla öne çıkar. Ayrıca makinede kolayca yıkanabilir olması ve ütü gerektirmeyen bir yapıya sahip olması nedeniyle formanızın bakımını kendiniz kolayca yapabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Maç boyunca aktif bir şekilde hareket halinde olduğunuz için aldığınız ürünün sizi terletmeyen ve kuruluk sağlayabilen özellikte olması en önemli özelliklerden biridir. Böylece sıkı geçen antrenmanlarda bile terlemeden sporunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca forma rahat ve kullanışlı bir yapıya sahip olduğu için hareketlerinizi kısıtlamadan formanın içinde özgürce hareket edebilirsiniz. Forma üzerinizdeyken ter hissi oluşsa bile vücudunuz nefes almaya devam eder ve vücut ısınız korunarak terlemeniz önlenir. Bunun yanında Galatasaray forması üzerinde takımın renkleri, amblemi ve deseninin de forma üzerinde belirgin olarak fark edilmesine gösterin. Tüm bu özellikler tişört üzerinde yer alabileceği için Galatasaray tişörtü seçerken her türlü detayı göz önünde bulundurmalısınız. Galatasaray şort ürününde ise şortun diz üstünde ve belinize göre ayarlanabilir özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece gün boyu rahat hareket edebilir ve hareketin kontrolünü kendiniz sağlayabilirsiniz.


Formanız ile Farkınızı ve Gücünüzü Gösterin


Galatasaray forması erkek, kadın ve çocuk olarak herkese hitap eder ve her yaştan bireyin ilgisini çeker. Böylece her yaştan birey, Galatasaray futbol forması giyerek takımına verdiği tam desteği gösterir. Galatasaray forması içinde Nike’ın sunmuş olduğu birçok ürün kullandığı teknoloji ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle ürünlerde kullanılan Dri Fit teknolojisi gün boyu terlemeden kuru kalmanızı sağlayarak daha aktif bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Formada kullanılan polyester malzeme formanın dayanıklı ve uzun ömürlü kullanılmasına yardımcı olur. Galatasaray formasının yumuşak yapıya sahip kumaşı sayesinde yaptığınız spor daha verimli geçer. Ayrıca formanızı hem spor yaparken hem de günlük hayatta dışarı çıkarken kullanabilirsiniz. Böylece yalnızca sahada değil, günlük hayatınızda da takımına bağlı bir taraftar olarak farkınızı gösterebilirsiniz. Galatasaray forması satın almak için Sportive’i tercih edebilirsiniz. Formada aradığınız rahatlık, esneklik ve kaliteye Sportive ürünleriyle sahip olabilirsiniz. Sportive’de Galatasaray forması orijinal ürünleri sizin beğeninize sunulur. Galatasaray forması fiyatları ve yeni sezon ürünlere Sportive kalitesi ve güvencesiyle kolayca ulaşabilirsiniz.


 


Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
 • Beden
  Beden
 • Marka
  Marka
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
 • Renkler
  Renkler
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
 • Fiyat
  Fiyat
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "FJ7587", "name": "Galatasaray Academy Pro Erkek Çok Renkli Futbol Sweatshirt FJ7587\u002D606", "price": 2899.90, "category": "Sweat Shirt", "position": 1, "variant": "Çok Renkli", "brand": "Nike", "dimension15": "Erkek", "dimension16": "Çok Renkli", "dimension17": "1532381", "dimension18": "2899.90", "dimension19": "Sweat Shirt", "prod_id": "FJ7587-606" }, { "product_id": "FQ7743", "name": "Galatasaray Dri\u002DFit Erkek Beyaz Futbol Şort FQ7743\u002D100", "price": 937.90, "category": "Şort", "position": 2, "variant": "Beyaz", "brand": "Nike", "dimension15": "Erkek", "dimension16": "Beyaz", "dimension17": "1591637", "dimension18": "1249.90", "dimension19": "Şort", "prod_id": "FQ7743-100" }, { "product_id": "FJ7939", "name": "Galatasaray Erkek Sarı Futbol Şort FJ7939\u002D043", "price": 949.90, "category": "Boş", "position": 3, "variant": "Sarı", "brand": "Nike", "dimension15": "Erkek", "dimension16": "Sarı", "dimension17": "1519790", "dimension18": "949.90", "dimension19": "Boş", "prod_id": "FJ7939-043" }, { "product_id": "FJ6344", "name": "Galatasaray Dri\u002DFit Erkek Kırmızı Futbol Forma FJ6344\u002D613", "price": 949.90, "category": "Forma", "position": 4, "variant": "Kırmızı", "brand": "Nike", "dimension15": "Erkek", "dimension16": "Kırmızı", "dimension17": "1517396", "dimension18": "949.90", "dimension19": "Forma", "prod_id": "FJ6344-613" } ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.