{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü
Anasayfa Nike Krampon

Nike Krampon

Nike Krampon


Futbol gibi ani hareketlerin ve keskin dönüşlerin gerçekleştiği bir sporda, ayakkabı konforu ve güvenliği oldukça önemlidir. Nike Futbol topu ile futbolu zevkli hale getirirken en iyi nike kramponu kullanmayı unutmayın. Özellikle halısaha ve çim sahada ayak üzerine binen vücut ağırlığı bir kaç katına çıkar, bu nedenle vücut ağırlığını eşit bir şekilde dağıtarak ayak güvenliğini sağlamak gerekir. Güvenli bir oyun deneyimi için özel olarak tasarlanan Nike krampon ve halı saha ayakkabıları modelleri ile bu deneyimi kolayca yaşayabilirsiniz. Oynanacak zemine göre seçeceğiniz Nike krampon ve halı saha futbol ayakkabınız ister amatör ister profesyonel olun sizi başarıya ulaştıracak ve keyifle spor yapmanızı sağlayacak önemli bir faktördür. Nike Halı Saha Ayakkabısı ile Önce Güvenlik!


Futbol ayakkabıları oynayacağınız zemine göre halı saha ayakkabıları ve krampon olmak üzere iki çeşittir. Genellikle sert zeminlerde hobi amaçlı oynanan futbol için uygun olan halı saha ayakkabıları, esnek ve yüksek tabanlı olmalıdır. Silikon tabanlı ve sert zeminde kaymaları önleyecek, çivisiz tabana sahip halı saha ayakkabıları kullanılmalıdır. Pürüzsüz yüzey tutuşuyla birlikte sert zemin de kaymayı da önleyebilecek Nike halı saha ayakkabısı modelleri ile güvenli bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz. Nike halı saha ayakkabısı kategorisinde öne çıkan Nike Phantom Gt Club, ayağı kavrayan dokusu ve tabandaki zemin tutuşu sayesinde sporcular üzerinde test edilmiş, hücumlar için özel olarak tasarlanmıştır. 


 


Nike Krampon Modelleri ile Hangi Zeminde Oynamak İstersin?

 

Bir diğer futbol ayakkabısı olan krampon, kullanılacağı zemine göre farklılıklar gösterir. Krampon seçiminde bu faktörü göz önüne alarak seçim yaparsanız daha keyifli ve güvenli bir oyun oynayabilirsiniz. Futbol oynayacağınız zemin suni bir çim saha ise geniş ve kısa çivileri olan kauçuk tabanlı Nike krampon modellerini tercih etmelisiniz. Toprak zemin için topu ayağınızda hissedebileceğiniz yumuşak derili üst yüzeye sahip Nike krampon modelleri, doğal bir çim sahada oynanan futbolda ise yüksek tutuş özelliği olan, uzun çivili ve sert Nike krampon modelleri tercih edilmelidir. Futbol oynadığınız zemin çamurlu ise kaymaları önleyecek Nike krampon modelleri kullanılmalıdır. Birbirinden farklı Nike krampon modelleri ile futbol oynadığınız zemine göre tercihinizi yapıp sağlığınızı riske atmadan spor yapmanız mümkün. Mevkiye Göre Nike Krampon Modelleri


İster profesyonel ister amatör olarak futbol oynayın, mevkiye göre ayakkabı seçmek oldukça önemlidir. Orta saha oyuncusu iseniz sürekli ikili mücadeleye girmeniz gerekiyor. Bu nedenle sert malzemeden yapılmış kalın tabanlı Nike krampon modelleri uygun olacaktır. Oyun kurucu pozisyonunda iseniz pas atmak üzerine kurulu bir sisteminiz vardır. Burada ihtiyacınız olan ayakkabı ise tutuş kabiliyeti yüksek bileği saran ayakkabılar olmalıdır. Hücum oyuncusu iseniz sürekli hız yapmanız gerekir bu nedenle ani dönüş ve hızlanma yeteneği yüksek olan hafif ayakkabıları tercih etmelisiniz. 


Nike krampon modelleri arasında yer alan Nike Tiempo, hem doğal hem de suni çim zeminlerde kullanılabilen çok yönlü zemin deneyimi sunuyor. Bir diğer Nike krampon modeli olan Nike Vapor ise tabanında bulunan astarı ile ayağınızı çorap gibi sararak futbol oynarken her hareketinize sağlamlık ve esneklik kazandırır. Nike Krampon ve Halı Saha Ayakkabısı Temizlik Önerileri


Futbol oynarken en çok yıpranan spor malzemesi hiç kuşkusuz ayakkabılardır. Özellikle ıslak zemin ve çim sahada kullandığınız kramponlar, kıran kırana geçen bir mücadele sonrasında yıpranır ve üzerlerinde çamur birikintileri oluşur. Bu nedenle bu tarz ayakkabıların özellikle kullanımdan hemen sonra bakımlarının yapılması gerekir. Deri dış yüzeye ve dişlere sahip olan ayakkabılarınızı yumuşak bir ayakkabı fırçası ile temizleyebilir, bağcıklarını çıkararak sıcak suda bekletebilirsiniz. Dış özellikleri ile dikkat çeken futbol ayakkabınızın kauçuk, deri ve dişli yapısına zarar vereceği için çamaşır makinesine atmamanız tavsiye edilir. Rutin olarak yapacağınız bu işlem ile Nike krampon ve halı saha ayakkabılarınızı uzun süre kullanabilir ve performansını arttırabilirsiniz.


Hem güvenliğiniz hem de oyun kabiliyetinizi arttırmanız için özel olarak tasarlanmış Nike krampon modelleri teknik özelliklerine ve oynanacak zemine göre sınıflandırılmıştır. Sportive'in zengin ürün yelpazesinde birbirinden farklı renk ve modelleri içeren futbol kategorisinde tarzınızı en iyi yansıtacak Nike krampon ve halı saha ayakkabısı modellerini bulabilirsiniz! Bütçenize uygun Nike krampon fiyatlarını hemen keşfetmeye ne dersiniz? 


 


Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
 • Beden
  Beden
 • Marka
  Marka
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
 • Renkler
  Renkler
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
 • Bilek Desteği
  Bilek Desteği
 • Hava Alabilirlik
  Hava Alabilirlik
 • Koleksiyonlar
  Koleksiyonlar
 • Saha Zemini
  Saha Zemini
 • Parmak Hareket Alanı
  Parmak Hareket Alanı
 • Fiyat
  Fiyat

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.