Menü
Anasayfa Puma Ayakkabı

Puma Ayakkabı

Puma Ayakkabı


 


Puma ayakkabı, zengin koleksiyonu ile kadınlara, erkeklere ve çocuklara hitap ediyor. Futbol, günlük stil, antrenman ve deniz ayakkabısı modelleri yaşamı daha keyifli hale getiriyor. Antrenmanlarınıza ve günlük yaşantınıza eşlik etmesini istediğiniz ayakkabıyı tercih ederek aktivitelerinizin kalitesini iyileştirebilir, şıklığınıza katkıda bulunabilirsiniz.


 


Her Aktiviteye Uygun Puma Ayakkabı Modeli


 


Kullanım alanına göre ayakkabı tercihi yapmak doğru deneyimler için önemlidir. Fitness, pilates vb. spor aktivitelerinizde doğru bir antrenman ayakkabısı seçerek olası sakatlıkların önüne geçerek deneyimlerinizi iyileştirebilirsiniz. Günlük stil için tasarlanan modeller ise rutin yaşamınızda konforu ve şıklığı elden bırakmamanız adına sunulur. Puma spor ayakkabı modelleri antrenman deneyimlerinin konforu açısından farklı özelliklere sahiptir. Bunlar;


   • Koşu esnasında performanslara güç katmak adına tasarlanan modeller rahat çorap astarı ve yüksek çekişli tabanı ile ayakları destekler.

 • Ekstra yastıklama ile taban ve topuk kısmında rahatlığı katlayan Puma kadın spor ayakkabı modelleri, işlevsel yapıyı modayla buluşturur. 

 • Puma ayakkabı modelleri ayak parmaklarınızın rahat edebilmesi adına parmak şekline uyumlu ön kısmı ve destekleyici topuk kısmı ayak anatominize uygun biçimde üretilir.


 


Puma erkek spor ayakkabı modelleri arasında ön plana çıkan kramponlar ise futbol müsabakalarında ve antrenmanlarında ideal yapıyı vadeder. Zemin hâkimiyetini yüksek biçimde sağlamak adına kaliteli çivilerin yer aldığı modeller, her yaş için farklı seçenekler sunar. Hem çim zeminde hem de sahada rahatlıkla kullanılabilecek kramponlar, hafif ama dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar değerlendirilebilir. Ayak şeklini alan yumuşak astarı futbol maçları esnasında pratik kullanım imkânı sunar. Darbelere oldukça açık bir spor olan futbola özgü materyallerle tasarlanan ürünler, rakip darbelerine karşı ayağı maksimum seviyede korur.


 


Rahat Bir Gün için Casual Puma Ayakkabı Modelleri


 


Günlük giyim tarzına ve sokak stiline uyum sağlayabilen casual Puma modelleri düz taban ve hafif topuklu modelleriyle beğeniye sunulur. Modern renk seçenekleriyle sunulan modeller günlük stilin tamamlayıcısı parçalardan olur. Dayanıklı yapıya sahip olmaları adına kauçuk dış tabana sahip Puma ayakkabı günlük modellerinde yüksek direnç sağlanır. Kavrayış ve çekiş anlamında maksimum performans sunan parçalar, bedenin ayaklara yaptığı basıncı en aza indirir. Dayanıklılığın ve rahatlığın yanı sıra estetik tasarımlar da sunan Puma ayakkabı, çarpıcı stillerin oluşmasına katkıda bulunur. Tüm gün ayakta kalmanız gereken durumlarda yorulmamanız adına destekçiniz olan modeller ekstra hafiflik sağlar. Her adımınızı destekleyen yastıklama sistemleri beden duruşunuzun da sağlıklı olması adına destek verir.


 


Puma kadın ayakkabı koleksiyonunda Roma gibi ikonik modellerin yanısıra sezonun trend renklerini öne çıkaran rengarenk tasarımlar mevcuttur. Casual, Puma erkek ayakkabı koleksiyonunda da zamansız Roma modellerinin yanı sıra markanın logosunu öne çıkaran renkli modeller günlük kombininizi kolayca tamamlıyor.   


 


Estetik Ve Rahat Puma Spor Ayakkabısı Çeşitleri


 


Puma ayakkabı ile günlük aktivitelerinizle birlikte spor antrenmanlarınızda giyilebilecek modellere rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Sportif şıklığın tamamlayıcısı olan parçalar; pantolonlarla, elbiselerle, eteklerle, taytlara ve şortlarda uyum sağlayabilir. İçerisinde ayağınızın rahat ettiği ve parmaklarınızın özgürce hareket edebildiği, tarzınıza uygun bir modeli tercih ederek konforlu deneyimlere yolculuk yapabilirsiniz. Puma ayakkabı çeşitlerinin pek çoğunda bulunan simgesel figür havalı stillerin destekçisi olur. Dil kısmı dolgulu olan günlük Puma ayakkabı seçenekleri özel ayak kemeri desteği ile konforlu yürüyüş imkânları sunar. 


 


Sportive’ de Puma ayakkabı koleksiyonunun; antrenman, futbol ve günlük stil modellerine göz atabilirsiniz. Egzersizlere özel olarak üretilen rahat ve dayanıklı parçalar uzun ömürlü performans imkânı sunarken yıllar boyunca en değerli destekçiniz olur. Ayaküstünde durduğunuz günlerde vücut duruşunuzu omurganıza zarar vermeyecek biçimde olmasına aracı olan ayakkabılar basıncın dengeli biçimde ayak tabanına dağılmasına destek verir. Ayak anatomisine uygun Puma ayakkabı çeşitleri olası incinmelere karşın vücudu korurken dış darbelere karşı maksimum koruma sağlar. Siz de Puma ayakkabı koleksiyonunu incelemek, kendinize uygun parçayı bütçe dostu fiyatlarla bulmak için doğru yerdesiniz, geniş seçenekler arasında hemen kendinize uygun bir Puma'yı seçmeye ne dersiniz? 


Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Renkler
  Renkler
  • Siyah
  • Beyaz
  • Gri