Puma Roma

70 yılı aşkın geleneğiyle yenilikçi girişimlerini bir araya getiren dünyaca ünlü marka Puma, ilk olarak 1968’te sürat koşusu ve engelli koşularda kullanılmak üzere Puma Roma’yi dizayn ediyor. Daha sonra sokakların sesine kulak vererek efsaneye dönüşen özel koleksiyon, tasarımında yapılan güncellemeler sayesinde popülerliğini artırarak günlük kullanımlarda tercih edilen bir model haline geliyor.

Modern renk skalası sayesinde sezonun renklerini yakalayan ayakkabıda deri bir üst yüzey bulunuyor. Ayak kemiğini destekleyecek yapıda tasarlanan EVA orta tabanı rahat bir yastıklama sağlıyor. Sahip olduğu pedli dil ayakkabının konforunu artırırken dayanıklı kauçuk dış tabanı kaymaları engelleyerek ayaklara güvenli bir yolculuk sunuyor.

Puma’nın efsaneye dönüşen modeli Puma Roma, sokak stilinde kalıcı bir yer edinmeyi başarıyor. Çok yönlü ve rahat kullanımıyla gönüllere taht kuran modellere sitemizden ulaşmanız mümkün. Kedigillerden Dağ Aslanı olarak da bilinen Puma hayvanının ileri doğru zıplayan logosuyla hıza, girişkenliğe, çevikliğe ve başarıya dikkat çeken markanın ürünleri özel fırsatlarla ayaklarınızı şenlendirmeye hazır.

Sokakta, sosyal ortamlarda ve egzersizlerinizde fark yaratmak istiyorsanız efsane markanın size sportive.com.tr aracılığıyla sunduğu koleksiyonu yakından inceleyin ve size en çok uyan ayakkabıyı burada keşfedin.