Amerika’da 1992 yılında tüketicilerin karşısına çıkan Skechers, kısa bir sürede spor ayakkabı pazarında Amerika’nın en büyük ikinci markası olmayı başardı. Skechers ayakkabılarına gösterilen bu ilginin temelinde kullanıcılara sunmuş olduğu rahatlık ve fonksiyonellik yatıyor. 2011 yılında Türkiye’de satışa sunulmaya başlanan Skechers ayakkabılar dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendi hayran kitlesini yaratmış durumda. Günlük kullanım, koşu ve yürüyüş kategorilerinde birbirinden farklı renklerle satışa sunulan Skechers ürünleri özellikle gençler arasında fenomen haline gelmiş durumda.


Skechers ayakkabı modelleri içerisinde en çok ilgi çeken ürünlerden biri yürümeyi ve koşmayı tam anlamıyla zevk haline dönüştüren Skechers LIV modelleridir. Gerek tasarımı gerekse sunmuş olduğu konfor ile kullanıcıların gözdesi haline gelen Skechers LIV modelinin en önemli özelliği sahip olduğu hafifliktir. Ayağınıza giydiğiniz zaman kendinizi yalınayak hissedecek, yapmış olduğunuz koşu ve yürüyüşlerde maksimum performansa ulaşacaksınız. Ayrıca ayak yapınızla bütünleşen tasarım özellikleri sayesinde gün içerisinde yaşamış olduğunuz ayak, bel ve sırt ağrılarınızdan uzaklaşarak mükemmel bir ayakkabı deneyimi yaşayacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Akıllı taban özellikleri, olağanüstü hafifliği ve esnek yapısıyla uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınız bir ayakkabıya sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Skechers ayakkabılarının üretim aşamasında göz önünde tutulan en önemli faktör ayak sağlığını koruyucu özelliklere ve vücut ile uyumlu bir yapıya sahip olması. LIV modelleri özel tabanları sayesinde kullanıcıların doğal yürüyüş şeklini bozmadan doğru yürüyüş yapmalarını sağlıyor.

Kadın,erkek ve çocuk Skechers ayakkabı modellerini sayfamızdan ayrıntılı olarak inceleyebilir, ürünlerinizi sepete atıp satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra Skechers rahatlığına kavuşabilirsiniz.