{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü
Anasayfa Skechers Ayakkabı

Skechers Ayakkabı

Skechers Ayakkabı


90’lı yıllardan bu yana Skechers, yürüyüş, koşu ve günlük ayakkabılarının sıra dışı rahatlık ve rengarenk tasarımları ile rahatlığına düşkün sporseverlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Ürünlerinde birinci kalite malzemeleri kullanan Skechers, özgün ve üstün teknolojik özellikler ile dizayn ediliyor. Skechers ayakkabı modelleri, kadın ve erkek kullanıcıların hayatlarına kolaylık sağlıyor ve yaşamlardaki varlığını konforlu deneyimi ve özgün tasarımları ile hissettiriyor.


Skechers Günlük Stili Performans Yetkinliği ile Bütünleştiriyor 


Skechers, yenilikçi ruhu ile ürettiği modellerine Skechers kalitesinin ayrıcalıklı özelliğini ekleyerek kadın ve erkek sporseverlerin günlük stillerini farklı boyutlara ulaştırıyor. Skechers kadın ve erkek günlük stil ayakkabı modelleri aynı zamanda performans sergileme özelliği ile tasarlanıyor. Böylelikle şık bir görünüm, üstün performans deneyimi ile daha işlevsel hale geliyor. Birbirinden farklı tasarımlı Skechers ayakkabı modelleri, sizlerle buluşuyor. 


Skechers Kadın Ayakkabı Modelleri ile İşlevsel Deneyimler 


Günlük tarzı yansıtan işlevsel Skechers ayakkabı modelleri arasında; Go Walk, Summits, Arch Fit serileri ön plana çıkıyor. Modellerin ortak özellikleri hem gündelik hayatta, hem de yürüyüş ve egzersiz gibi sporlarda da kullanıma uygun olmasıdır. Bununla birlikte nefes alan saya, vegan içerik ve yumuşak taban yapısı markanın genel özellikleri olsa da her seride farklı teknolojik taban sistemi kullanılıyor. 


Go Walk serisi, sade ve şık görünümlü modelleri ile kadınların ayaklarına ekstra şıklık ve rahatlık sunuyor. Genişleyen bağcıksız üst yapısı, nefes almasını sağlarken aynı zamanda pratik bir giyim imkanı sunuyor. Yürüyüş ve egzersizler için de kullanılabilen Skechers ayakkabı modelinin orta tabanında 5Gen teknolojisi, dış tabanında ise Goga Pillars teknolojisi mevcut. Quick-Fit Portal topuk paneline sahip bu Skechers ayakkabı modelinin taban yüksekliği 2,7 cm’dir. 


Arch Fit serisindeki modeller, günlük ve hafif tempolu sporlarda da kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Skechers ayakkabı modelini özel kılan, yürüme rahatlığı için tasarlanmış, ayak hastalıkları uzmanı sertifikalı çıkarılabilir Arch Fit iç taban teknolojisidir. 


Bu serilerin yanında, Go Run kadın ayakkabı serisi, koşu, yürüyüş gibi her türlü egzersiz için ideal olan bir training ayakkabısı olmasının yanı sıra, renk seçenekleri ve şık detayları ile günlük yaşantınızda da kullanılabileceğiniz ideal özellikleri sunuyor. Skechers ayakkabı, bu serisinde Air Cooled Memory Foam hafızalı iç taban teknolojisini ve destek için Goga Mat Arch iç taban teknolojisini kullanıyor. Ayrıca taraklı ayaklar için özel olarak Relaxed Fit® teknolojisini uyguluyor.


Skechers Erkek Ayakkabı Modelleri ile Sportif Tarz, Fit Görünüm


Dynamight 2.0, Burst ve Go Run serisi, Skechers erkek ayakkabılarda ön plana çıkan günlük ve spor ayakkabı modelleridir. Dynamight 2.0, şık tasarımlı ve kombin oluşturması kolay erkek ayakkabı modellerini kapsıyor. Ayakkabı kalıbının ayağı tam sarması ve ayak anatomisine uygun olarak üretilmesi, ayak sağlığını korumak isteyen sporsever erkeklerin dikkatini çeken özelliklerdendir. Hafif yapısı ve yumuşak iç tabanı, günlük kullanımda ekstra konfor sağlıyor. 


Üstün darbe emici özelliği ile öne çıkan modellerden Burst, Air, Cooled Memory Foam yastıklı ve hafızalı iç taban teknolojisini kullanıyor. Skechers ayakkabının bu serisi, günlük kullanıma uygun olan sade ve şık bir tasarıma sahip olmasının yanında antrenmanlarda da tercih edebilmesi ile dikkatleri üzerine çeken modeller arasında yer alıyor. 


Go Run serisi hem gündelik kullanım için, hem de yürüyüş, antrenman ve koşu gibi aktiviteler için uygun olması ile göz dolduruyor. Seride taraklı ayaklar için geniş konfor sağlayan Relaxed Fit teknolojisi kullanılıyor.


Siz de Skechers ayakkabı modellerinin ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz, markanın sunduğu multifonksiyonel özelliklere sahip bu ürünleri Sportive’de inceleyebilirsiniz. Böylece Skechers ayakkabı fiyatları, renk, numara ve özelliklere göre filtreleme imkânını kullanabilir ve size en uygun modeli sepetinize ekleyebilirsiniz. 


 

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
 • Beden
  Beden
 • Marka
  Marka
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
 • Renkler
  Renkler
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
 • Ayak Formu
  Ayak Formu
 • Çıkarılabilir Tabanlık
  Çıkarılabilir Tabanlık
 • Hava Alabilirlik
  Hava Alabilirlik
 • Koleksiyonlar
  Koleksiyonlar
 • Koşu Mesafesi
  Koşu Mesafesi
 • Outdoor Kullanım
  Outdoor Kullanım
 • Su Geçirmezlik
  Su Geçirmezlik
 • Parmak Hareket Alanı
  Parmak Hareket Alanı
 • Uygun Zemin
  Uygun Zemin
 • Yastıklama Seviyesi
  Yastıklama Seviyesi
 • Zemin Tutuşu
  Zemin Tutuşu
 • Fiyat
  Fiyat

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.