Basketbol Sweatshirt

Sweatshirt

Günün her anında rahat, şık ve sportif bir görünüm elde etmek adına sweatshirt herkes için oldukça kurtarıcı bir ürün olarak tanımlanmaktadır. En kaliteli sweatshirtler için de Sportive sizlere tüm ürünlerini sağlamaktadır.

Sweatshirt Fiyatları

Gündelik hayatta giyinme konusunda oldukça rahat ve şık olabilmek adına sweatshirtlerden faydalanmak mümkündür. Bunun yanında birçok model ve çeşitte olması sayesinde de her an her şekilde bu üründen rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Birçok çeşitte bulunması sayesinde her gün farklı bir basketbol sweatshirt ile günlerinize rahatlığı dahil edebilirsiniz.

Sportive sayesinde gündelik hayatın her alanında giyebilmek adına sweatshirtlere sahip olabilirsiniz. Birçok ürün çeşitliliğini sizlere farklı renk ve modeller yardımı ile sağlamaktadır. Sportive kadın, erkek ve çocuklara özel sweatshirtlere mağazalarında ve adresinde bulundurmaktadır. Bu ürünlere oldukça kolay bir şekilde kendi cebinize en uygun olanını seçerek sahip olabilirsiniz.

Sweatshirt fiyatları ise birçok model olması sebebi ile farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Özellikle markasına göre sweatshirt fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında sweatshirtler yapılarına göre de farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Polarlı olarak daha kalın olanları, gündelik hayat için olanları ve ceket şeklinde olanları bulunmaktadır. Bu her üründe yapısına ve markasına göre de farklı fiyatlara sahiptir.

Basketbol hoodie sweatshirtlerin ürün çeşitliliği ile kendinize en uygun olanını rahatlıkla seçebilirsiniz. Spor yaparken ve gündelik hayat içerisinde bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her alanda ve durumda kullanılabilir olması sayesinde de sweatshirt oldukça ekonomik ve kullanışlı bir kıyafettir. Bu ürüne farklı modellerle ve uygun fiyat seçenekleri ile Sportive mağazalarından ya da adresinden sahip olabilirsiniz.

Sweatshirt Modelleri

Sweatshirt yapı ve tarz gereği her dönem kullanılması oldukça uygun bir üründür. Soğuk havalarda üzerine bir mont ile ya da daha ılımlı hava dönemlerinde sadece bir sweatshirt giyilerek gün geçirme imkanı sağlamaktadır. Her ortama ve hava durumuna uyum sağlaması açısından oldukça kullanışlı bir kıyafettir. Bu yönü ile de birçok model ve tarzda sweatshirt bulunmaktadır.

Sweatshirt modelleri spor esnasında ve gündelik hayat içerisine kullanabilmek adına tamamen kurtarıcı bir parçadır. Birçok farklı modelde ve yapıda olması ile dilediğiniz tarzdaki bir FB basketbol sweatshirt tercih etme imkanına sahipsiniz. Bu olanağa ise Sportive mağazaları ya da adresi sayesinde sahip olabilirsiniz.

Sportive her an rahatlıkla tercih edebilmeniz adına sizlere birçok ürünü oldukça makul fiyatlar ile sağlamaktadır. Kadın, erkek ve çocukların her an tercih edebilmesi adına bu adreste birçok modelde sweatshirt bulmak mümkündür. Dünyaca ünlü markaların ürünlerin yanında Sportive markasının kendi ürünlerini de kaliteli yapısı sayesinde satın alma imkanınız bulunmaktadır.

Her renkte ve modelde bulunan bu ürünler tüm bedenler için de sizlere sağlanmaktadır. 10 yaşındaki çocuklardan yetişkinlere kadar farklı birçok ürün bu adreste bulunmaktadır. Kendi bedeninize ve tarzınıza en uygun ürünü Sportive sayesinde seçebilirsiniz.

Hoodie basketbol sweatshirt modelleri kapüşonlu, kapüşonsuz ve ceketli olmak üzere 3 farklı şekilde bulunmaktadır. Kullanım alanınıza ve kendinizi en rahat hissedeceğiniz şekilde bu ürünleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Sweatshirt Kullanım Alanları

  • Gündelik hayat içerisinde kendisine rahat bir alan yaratmak isteyen herkes için sweatshirt kullanım alanları her yer olarak tanımlanabilir.
  • Sweatshirtler sayesinde serin havalarda spor yapmak mümkündür. Bunun için üzerinize kalın ceketler giymenize gerek yoktur. Bu sayede hem soğuk havadan korunabilir hem de kendinize daha rahat bir hareket imkanı sağlayabilirsiniz.
  • Gündelik hayat içerisinde her an sweatshirtlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem spor hem de şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.
  • Çocuklar için bulunan sweatshirtler sayesinde minikler, gündelik hayat içerisinde rahatlıkla hareket etme imkanına sahip olabilirler.
50TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Menü
Anasayfa / Sporlar / Basketbol / Basketbol Sweatshirt

Nike Jordan NBA Jumpman Air Fleece Fz Erkek Siyah Basketbol Sweatshirt CK6679-010

739,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
554,93 TL
yeni

Nike M J Jumpman Air Gfx Flc Po Erkek Siyah Basketbol Sweatshirt CW8434-010

739,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
554,93 TL
yeni

Nike NBA Chicago Bulls Erkek Kırmızı Basketbol Sweatshirt CN1191-657

589,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
442,43 TL
yeni

Nike Bkn M Nk Po Flc Essntl Erkek Siyah Basketbol Sweatshirt CN1187-010

589,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
442,43 TL
yeni

Nike M J Jumpman Air Gfx Flc Po Erkek Beyaz Basketbol Sweatshirt CW8434-100

739,90 TL
SEPETTE %25 İNDİRİM!
554,93 TL
trend

Nike M Jordan NBA Air Therma Flc Fz Erkek Kırmızı Basketbol Sweatshirt CK6782-687

519,90 TL
SEPETTE %30 İNDİRİM!
363,93 TL

Nike Jordan NBA Jumpman Air Flc Po Erkek Siyah Basketbol Sweatshirt CK6684-010

549,90 TL
SEPETTE %30 İNDİRİM!
384,93 TL

Nike M Jordan NBA Air Therma Flc Fz Erkek Siyah Basketbol Sweatshirt CK6782-010

519,90 TL
SEPETTE %30 İNDİRİM!
363,93 TL

Nike M Jordan NBA Air Therma Flc Fz Erkek Turuncu Basketbol Sweatshirt CK6782-803

519,90 TL
SEPETTE %30 İNDİRİM!
363,93 TL

Nike J Air Therma Flc Po Erkek Kırmızı Basketbol Sweatshirt CK6789-687

459,90 TL
SEPETTE %30 İNDİRİM!
321,93 TL

Sportive Spo-Efsweat Erkek Haki Sweatshirt 711219-HKI

179,90 TL 89,90 TL
Filtrele