{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
200 TL ve Üstü Kargo Bedava
Menü
Anasayfa / Sporlar / Basketbol / Basketbol Topu
FİLTRE

Sportive Bounce Turuncu Basketbol Topu SPT-B505

59,90 TL
Sepette %30 indirim !
41,93 TL

Nike Aksesuar Skills Siyah Basketbol Topu N.000.1285.072.03

89,90 TL

Nike Aksesuar Dominate 8P Mavi Basketbol Topu N.KI.00.492.07

129,90 TL

BASKETBOL TOPU

1891 yılında basketbol oyununu bir gecede oluşturan beden eğitimi öğretmeni John Naismith bile 13 maddeden oluşan basketbol kurallarının dokuzunu basketbol topu için kullanmıştır. Basketbolun yaratıcısı ünlü beden eğitimi öğretmeni daha sonra yaptığı bir açıklamada oyunun en ilginç yanının basketbol topu olduğunu ve elde saklanmayarak tutulacak kadar büyük olması gerektiğini belirterek oynanan topun ne denli önemli olduğunun altını çizmiştir.

En çok tercih edilen ve milyonları peşinden sürükleyen bir spor dalı olmayı başaran basketbol, futbolun aksine elle sektirerek oynanan takım oyunu olduğu için top içerisinde bulunan hava ve top yüzeyi oyuncular için çok önemlidir. Farklı renk ve tasarımlarla karşımıza çıkan basketbol topları oyunu daha keyifli bir görsel şölene çevirmek ve hayatımıza renk katmak için tasarlanmaktadır. Keyifli bir basketbolun ilk kuralı kaliteli ve yaptığınız spora uygun olarak tasarlanan basketbol topudur. Yeterli havayı içinde barındırarak salınımı engelleyen bir ürüne sahip değilseniz oyun esnasında gerçekleşen sektirmeler sonucu topun havası iner. Basketbol tutkunuzu yarıda bırakmak zorunda kalırsınız. Basketbol topu ölçüleri oyun şekline ve özelliğine göre farklılık göstermektedir. Oyununuza uygun olarak tasarlanan onlarca basketbol topundan birini seçerek kaliteli bir spor müsabakasına başlayabilirsiniz.

Filtrele


Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.