body eldiveni & kemeri

27 Ürün
Sırala

Tüm ürünler gösterildi.

Body Eldiveni & Kemeri

Body Eldiven


Spor yaparken ağırlıklarla daha rahat çalışma imkanı sağlayan antrenman eldiveni Sportive sayesinde uygun fiyatlar ve kaliteli bir hizmet ile sizlere sağlanmaktadır.


Body Eldiven Fiyatları

Ağırlık eldiveni özellikle spor aletleri ve ağırlıkla çalışanlar için oldukça önemlidir. Ağırlıklar ile çalışırken onları daha rahat tutma imkanı ve ter gibi nedenlerden dolayı da elden kaymalarını engellemektedir. Bir yandan da spor salonlarında body eldivenleri sayesinde daha hijyenik bir çalışma yapma imkanı sağlamaktadır.

Fitness eldiveni Nike gibi farklı markaların ürünlerinin bulunduğu bu kategoride fitness ve ağırlık eldivenleri olarak farklı modellerde bulmak mümkündür. Bu ürünler markalarına ve yapılarına göre fiyat farklılıklarına sahiptir.

Body eldiven fiyatları markalara, eldivenlerin yapılarına gibi özelliklere göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Hem kadınlar hem de erkekler için kullanılması uygun olan bu eldivenler ile daha sağlıklı spor aktiviteleri gerçekleştirilebilir.

Nike antrenman eldiveni kısa ve uzun şekilde bulunmasının yanında yünlü ya da silikonlu olacak şekilde de bulunmaktadır. Bu ürünler erkekler ve kadınlar için de benzer eldiven yapılarına sahiptir. Ağırlıkla çalışmak ya da sadece hijyen amacı ile kullanabilirsiniz. Ağırlıkları kaldırırken elinize herhangi bir hasar vermemek adına silikonlu bir şekilde bulunan eldivenleri tercih edebilirsiniz. Tamamen sizlerin tercihine göre de  bu eldivenlerin fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Birçok model, renk ve farklı yapılara sahip body eldivenlerini oldukça uygun fiyatlar ile Sportive sayesinde sahip olabilirsiniz.


Body Eldiven Modelleri


Body eldivenler özellikle vücut geliştirme odaklı çalışanlar için büyük öneme sahip olan bir üründür. Dambıl ya da ağırlıkla çalışanları daha güvenli bir antrenman sağlamaları body eldivenleri yardımı ile sağlanabilir.

Fitness eldiveni ve ağırlık çalışanlar için olmak üzere 2 grup gibi düşünülebilir. Her ikisi de benzer amaçlar için tasarlanmıştır. Bu eldivenler yünlü ya da silikon bir şekilde bulunabilir. Özellikle ağırlıkla çalışanlar için body eldivenleri büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Dambıl ya da ağırlık gibi kas yapmaya yönelik çalışan kişiler bu ağırlıklarla çalışırken bir süre sonra elleri terleyebilir. Bunun sonucu da istemeden eldeki bu ağır yükler kayıp düşme gibi olumsuz durumlara yol açabilir. Oldukça yüksek ağırlıkla çalışanlar bu ağırlıkları düşürdüğünde ise kendilerine zarar verebilirler. Bu gibi olumsuz durumların oluşmasını engellemek adına body eldivenleri çok önemlidir. Body eldiven sayesinde terleme sonucu elden kayma gibi durumların önüne rahatlıkla geçilebilir.

Body eldivenlerinin içerisinde bulunan silikon yardımı ile ağırlıkların ele zarar vermesi gibi durumlar da engellenebilir. Demir olan ağırlıklar bir süre sonra ellerde tahribe yol açabilir. Ancak eldivenlerin içerisinde bulunan silikon sayesinde bu tahribin oluşması rahatlıkla engellenebilir.

Ağırlık eldiveni Nike tüm eli kapsayacak şekilde uzun ya da parmaklar açık kalacak şekilde kısa olarak bulunabilir. Hangisi ile rahat edilirse her durumda ikisi de kullanım açısından oldukça rahattır.

Ağırlık çalışmasanız da özellikle spor salonlarında kullanmak adına body eldivenlerden yararlanabilirsiniz. Herkesin dokunduğu alanları daha rahat dokunabilmek adına eldivenleri takabilir ve kendiniz için daha hijyenik bir ortam yaratabilirsiniz. Tüm spor aktiviteleri ve antrenmanları için body eldivenleri kullanılması oldukça uygundur.


Body Eldiven Kullanım Alanları


  • Body eldiven kullanım alanları genellikle dambıl ya da ağırlıkla çalışanları kapsamaktadır.
  • Evde ya da spor salonunda ağırlıkla çalışırken body eldiven rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
  • Spor salonlarında kendi adınıza daha hijyenik bir ortam elde etmek adına body eldivenlerini kullanabilirsiniz.
  • Ağırlık çalışmayanlar da tüm spor aktivitelerinde body eldivenlerini rahatlıkla kullanabilir.