futbol t-shirt

12 Ürün
Sırala

Futbol T-Shirt

Futbol Tişört

Futbol antrenmanlarının ve halı saha maçları için en ideal ttişörtü hiç kuşkusuz futbol tişörtleridir. Futbol tişört, teri kolaylıkla emmesi ve hızlı şekilde kuruması ile futbol maçlarının ve antrenmanlarının en önemli giysilerinden birisidir.


Futbol Tişört Fiyatları


Futbol tişört fiyatları en kaliteli ve uygun Sportive mağazasında bulunur. Özellikle Sportive marka futbol tişörtleri bazı futbol takımlarının renklerine özel olarak üretilmiştir. Futbol tişörtleri ve futbol yelekleri antrenmanlarda takımınızın belirtilmesi için idealdir. Birbirinden şık ve kaliteli Sportive ve Nike orijinal ürünlerini uygun fiyata Sportive online mağazamızda bulabilirsiniz.

Piyasa fiyatlarının altında kampanyalı fiyatlardan yararlanabilir kaliteyi ve şıklığı sahanıza yansıtabilirsiniz. Futbol tişörtü hem dayanıklı olsun hem de uygun fiyatlı olsun diyorsanız Sportive Lago futbol tişörtü ve Spt futbol yelekleri tam aradığınız ürün olabilir.


Futbol Tişört Modelleri


Futbol tişörtler hem futbol antrenmanlarınızda hem halı saha maçlarınızda hem de takımınızın maçlarınızda takımınızı desteklemeye gidildiğinde en çok tercih edilen tişörtlerdir. Nike ve Sportive Lago tişörtler ile birlikte Sportive Spt futbol yeleklerinin birçok modelini sitemizde bulabilirsiniz. İster yetişkin ister çocuk için çok çeşit renk ve desenlerde futbol t-shirt modeli vardır. Uzun kollu futbol tişörtlerini serin ve soğuk havalarda açık havada yapacağınız antrenmanlarda tercih edebilirsiniz.

Futbol tişört kumaşları yüzde yüz polyester kumaştan üretilmiştir ve bu sayede terin üzerinizde kalmasını engelleyerek kolayca kurur. Dri fit teknolojisinin kullanıldığı tüm ürünler cilde dosttur ve terleme sırasında gözeneklerin tıkanmasına sebep olmaz. Sportive marka futbol tişörtlü düz renklerde bulabileceğiniz gibi Karşıyaka forması olarak da bulabilirsiniz.

Uzun kollu ya da kısa kollu olarak tercihinize göre seçim yapabilir, uzun kollu modellerde de yeşil, gri, siyah gibi geniş renk seçenekleri mevcuttur. Uzun kollu modellerin bazıları yarım fermuarlı ve yüksek yakalı olarak yapılmıştır. Bu şekilde giyip çıkarması da kolaylaşırken soğuk günlerde üşümeyi de engeller.

Uzun kollu modellerde kollatın uç kısımlarında parmak geçirilmesi için delikler bulunur. Bu sayede antrenman esnasında kollar açılmadan rahatlıkla hareket etmeyi sağlar.

Çocuklarınız için Galatasaray forması, düz kırmızı ya da siyah, Türk bayraklı gibi birçok model ve seçenek bulunur.  Çocuklar için uzun kollu futbol tişörtleri mevcuttur. Yetişkinler için de özel olarak Sportive tarafından tasarlanmış Türk bayraklı futbol tişört modeli bulunmaktadır.


Futbol Tişört Kullanım Alanları


Futbol takımı tişört tüm futbol antrenmanlarınızda vazgeçilmez kıyafetiniz olurken sadece antrenmanlarınızda değil hayatınızın birçok alanında üzerinizde olabilir. Futbol tişört kullanım alanları arasında;

  • Futbol antrenmanlarında hafif ve rahat olması sebebi ile normal tişörtlere göre çok daha kullanışlıdır. Normal pamuklu tişörtlerde terlediğiniz zaman teri emdiğinde zamanla soğur ve üşürsünüz. Futbol tişört ise teri emer ve kolayca kuruyarak ağırlık hissi de vermez.
  • Halı saha maçlarınızda kullanabilir. Uzun kollu sıfır yaka modelleri ile halı saha maçlarında üşümeden yüksek performans göstermenizi sağlar.
  • Futbol tişörtü ile takımınızın maçlarına taraftar olarak destek olmaya gidebilirsiniz. Birçok takıma ait Nike futbol tişörtü ve Sportive marka formaları sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.
  • Çocuklarınız için de üzün kollu ya da kısa kollu futbol tişörtlerini spor aktiviteleri ve eğlencelerde tercih edebilirsiniz.
  • Günlük giyim tarzı olarak bazı kişiler futbol forması tercih ederler. Bunun gibi günlük kullanıma da çok uygun birçok model bulunur.

Birbirinden şık ve sağlam futbol tişörtlerini Adidas futbol tişört ve Sportive kalitesi ile sitemizde bulabilirsiniz. En uygun fiyatların ve orijinal ürünlerin bulunduğu sitemizden kolaylıkla sipariş verebilir, 200 TL üzeri alışverişleriniz için ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz.