kapı barfiksi & şınav barı

2 Ürün
Sırala

Tüm ürünler gösterildi.

Kapı Barfiksi & Şınav Barı

"Vücut geliştirmek isteyen ve bu alanla ilgili olanlar kapı barfiksi ve şinav barı kullanırlar.  Birbirinden farklı özellikleri içerisinde barındırmasından dolayı ise spor yaparken kas geliştirmeyi konforlu bir hale getirir. İçeriğinin kaliteli malzemeden olması şarttır. Spor anında vücut ağırlığını taşıyabilecek idealde üretimi gerçekleştirilir. Tüm bedeni çalıştıracak hareketlere odaklanmanız sonucu sporunuzda ilerleme de görebilirsiniz. Kolay takılıp çıkarılabilen özelliği neticesinde dilediğiniz yere koyabilirsiniz.

Sağlam ve Dayanıklı Yapı

Kaliteli malzemelerden üretilen kapı barfiksi ve şinav barı model çeşitliliği sayesinde kas geliştirmek isteyen sporcuların gözdesi olmaya devam ediyor. Ürünün üzerindeki bileşenler değiştirilebilmesi ise çok fazla fonksiyonu olduğunu kanıtlıyor. El alanı tutmaya yardımcı olan malzemelerin kayma hissiyatını önleyici içerikten yapılması kullanımında artı özelliktir. Bu malzemenin kaliteli yapıda oluşturulması elin üzerinde su toplanmalarının, spor dışında ekstra yorulmaların önüne geçer.

İşlevsel Yapının Ergonomik Olması

Sabitleme vidaları sayesinde kullanım durumunu çeşitlendirebilirsiniz. İçerisinde bulunan sabitleme demirlerine dikkat edilir ve kurulacak yer üzerinde uyumuna bakılır. İşlev çokluğunu farklı tutuş seçenekleri ile görebilmek mümkündür. Tek bir ekipman sayesinde bu farklı çeşitlerde meydana getirebileceğiniz tutuşları sergilemek ergonomikliği kanıtlar. Yer kaplamadan istediğiniz yerde de saklayabilirsiniz.

Kullanışlı Modeller

Ürün üzerindeki demir türü ve nasıl kullanılmak istenildiği önemlidir. Evde kullanılacak modellerde kapı genişliğini hesaba katarak seçim gerçekleşmesi gerekir. Modern ve sportif çizgiler ürünleri görselleştirir."