Kayak Montu

"Outdoor ve günlük kullanım için tasarlanmış olan kayak montu, rahatınız ve konforunuzun ön planda olduğu, estetik görünüme sahip tasarımlardır. Ayarlanabilir başlık yapısıyla, kafa bölgesini de tam olarak korumaya alır. Ergonomik yapısıyla, spor yaparken ve günlük hayat içinde rahat edeceğiniz mont ürünleri, erkek ve çocuklar için tasarlanmıştır. Quiksilver markasının özelliklerini taşıyan ürünler, Sportive mağazalarında satışa sunulur. Üstün Teknoloji DryFlight teknolojisiyle üretilen mont ürünleri, yüksek kalitede su yalıtımı sağlar. Vücudunuza rahat uyum sağlayan kayak ürünleri, ceket ve pantolon bağlantısıyla, oldukça işlevseldir.
  • %100 polyesterden imal edilmiştir.
  • WarmFlight Ecox2 teknolojisi kullanılmıştır.
  • Koltukaltı havalandırma delikleri bulunur.
Çocuklar için de üstün teknoloji kullanılarak imal edilen snowboard montları, %100 geri dönüşümlü polyester kumaştan imal edilmiştir. Çok Yönlü İşlevsellik Üç yönlü ayarlanabilir başlık sistemine sahip olan mont ürünleri, parmak uçlarında bulunan iç streç bilek delikleriyle, kolların daha düzgün durması için düşünülmüştür. Astarlı kolaltı havalandırma sistemi sayesinde, cilt nefes alır. Ürünlerde WarmFlaght Ecox2 teknolojisiyle yüksek sıcaklık yalıtımı kullanılırken, DryFlight teknolojisi ile su yalıtımı sağlanmıştır. Hem Günlük Hem Spor Yaparken İsterseniz günlük kullanımda isterseniz kayak sporu yaparken rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz kayak montu, geri dönüşümlü streç polyester karışık kumaştan imal edilmiştir. Anahtar klipsi yanında el ısıtmalı cep özelliğine de sahip olan ürünler, ceket ve pantolon bağlantı sistemiyle de oldukça kullanışlıdır. Fırçalama tekniğiyle ve taftalarla oluşturulan astar sayesinde vücudunuzla uyum sağlayan ürünler, Sportive güvencesi ve kalitesiyle satışa sunulur."
200 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Menü
Anasayfa / Sporlar / Kış Sporları & Outdoor / Kayak Montu
<built-in method title of str object at 0x7fed17e768d0>
Filtrele
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "2ASW170220", "name": "Sarah Kadın Pembe Outdoor Kayak Montu 2ASW17022009915", "price": 629.90, "brand": "383", "position": 1, "sku": "994402", "variant": "Pembe", "category": "Kayak Montu", "dimension10": "2ASW17022009915", "dimension12": "18F", "dimension15": "Kadın/Mont", "bdimension15": "994402", "dimension16": "TEKSTIL", "dimension17": "DİĞER", "adimension17": "indirimli" , "dimension18": " 899.90 ", "dimension19": "Kış Sporları", "dimension20": "L", "dimension30": "69412" } ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.