Mayo

Mayo

Mayo seçimi yüzme aktivitesi ve diğer su sporlarında performansı en net etkileyen hususlar arasındadır. Mayo seçimi sırasında kişilerin beden yapılarına uygun alternatifleri tercih etmeleri gerekiyor. Bunun için hem standart beden hem de büyük bedenler için farklı ölçülerde alternatifler satışa sunulmaktadır. Kadınlar, çocuklar ve erkekler için özel olarak üretilmiş olan alternatiflerden sorunsuz şekilde istifade etme hakkınız vardır. Ana sayfada yer alan kategorizasyon butonları üzerinden hem cinsiyet hem de markaya göre tercihte bulunma ve ürünleri filtreleme hakkınız bulunuyor.

Mayo Fiyatları

Mayo kategorisinde her bütçeye uygun olan malzemelerin tercih edilmesi için özel bir sistem geliştirilmiştir. Mayo tasarımlarında farklı fiyat aralıkları satın almak isteyen her kişiyi memnun ediyor. Ayrıca bu kategoride düzenlenen kampanyalardan ve indirimlerden de anında istifade etme hakkınız vardır. Kampanyalı fiyatlardan ilk olarak sizi faydalanmak isterseniz e-bültene kayıt olmalısınız. Bu şekilde kampanyaları, indirimleri ve ödeme kolaylıklarını gözden kaçırmayacaksınız.

Mayo fiyatları kapsamında sunulan kalite incelemeye alındığı zaman talep edilen fiyat aralığının ne derece makul olduğu görülmektedir. Su sporlarında ve yüzme antrenmanlarında performansınızı kat ve kat artıracak olan slip mayo ürünlerden kısa bir süre içerisinde en uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

Mayo Modelleri

Mayo şort modelleri oldukça geniş bir çeşitlilik göstermektedir. Bu geniş çeşitlilik kapsamında kişilerin beden sorunu olmadan diledikleri gibi kendi vücut yapılarına uygun ve aynı zamanda oyun performansını da destekleyecek seçeneklerden faydalanmanız mümkün kılınacaktır. Deniz şortu erkek modellerinde erkekler için farklı şort alternatifleri de vardır. Bu şortların hem günlük antrenmanlarda hem de plajda sadece güneşlenirken zaman geçirirken kullanılması mümkündür.

Mayo modelleri incelenirken hareket kabiliyetini sınırlamayacak şekilde tasarlanmış olması büyük önem arz etmektedir. Kadınların bedenini sararken aynı zamanda yüzme sırasında beden hareketlerini ve kan dolaşımını olumsuz yönde etkilemeyecek bir modelin seçilmesi büyük önem arz etmektedir. Mayoların sırt kısmının özel olarak atletik şekilde tasarlanmış olması da memnuniyeti en yüksek dereceye çıkarıyor. Bu şekilde suyun bedendeki teması herhangi bir sürtünme ile karşılaşmayacağı için suyun içerisinde hız kazanmak da daha kolay bir hal alacaktır. Renk konusunda geniş bir liste mevcuttur. Deniz şortu için hazırlanan modellere canlı renklerden klasik seçeneklere kadar erişim sağlayabilirsiniz.

Mayo Kullanım Alanları

Mayo, bikini kullanım alanları sadece spor faaliyetleri ile sınırlı değildir. Dilediğiniz alanda rahatlıkla kullanabilir ve performansınızı sergileyebilirsiniz.

  • Mayo kullanımı sadece denize özel değildir. Hem deniz hem de havuz için özel olarak tasarlanan modeller mevcuttur.
  • Bu modellerde denizin tuzlu yapısından etkilenmeyecek dayanıklı yüzeyler kendini göstermektedir. Aynı zamanda havuzun klorlu suyuna mukavemet edecek modellerin tercih edilmesi de memnuniyet seviyesini artırıyor.
  • Satın alınan modellerin şıklığı da dikkat çekiyor. Hem yüzme performansını artıran hem de şıklığı ile memnun eden seçeneklerden faydalanmak artık daha kolay olacak!
  • Ürünlerin güneş ışınlarına karşı dayanıklı olması da renk atması gibi sorunlar ile karşılaşmanızı engelleyecektir.

Mayo kullanım alanları incelenirken ürünlerin kalite uygunluk detayları da gözden geçirilmelidir. Kalite uygunluk bağlamında dermatolojik testlerden geçirilmeyen ürünler kesinlikle tercih edilmemelidir. Dermatolojik test edildiğine dair onay sertifikaları sunulmalıdır. Piyasanın lideri olan hem sportif duruşu hem de şıklığı ile en yüksek kalitede olan seçeneklerden istifade etmek için Sportive adresi en doğru nokta olacaktır!

Mayo kullanımı sırasında kullanım talimatlarına uymaya da dikkat etmelisiniz. Kullanımın sonrasında ılık su ile temizlenmesi tavsiye edilir. Bu şekilde hali hazırda dayanıklı olan ürünleri daha uzun ömürlü bir hale getirmek mümkün olacaktır. Klorlu ya da tuzlu bıraktığınız zaman uzun vadede mayo yapısında deformasyonlar meydana gelebilir. Çocuk mayosu ve yetişkinler için tüm ürünler Sportive’de listelenmiştir.

 

50TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Menü
Anasayfa / Sporlar / Yüzme / Mayo

Quiksilver Highhlddwn18 Erkek Mavi Deniz Şortu EQYBS04321-BSM6

399,99 TL 219,90 TL
Filtrele