Yüzme Şortu

"Denize, kuma ve havuz deneyimlerine dayanıklı yapısıyla özel tasarımdır. Yüzme şortu kadın ve erkek modelleri klorlu ve klorsuz suda kullanabileceğiniz, ince mayo kumaşından imal edilerek uzun süreli su deneyimlerinde konforlu bir kullanım sunar. Suyun derinliğine ve yüksekliğine bağlı kalmadan her türlü yüzme stiline uyum sağlayacak modern tasarımlar arasında yer almaktadır.

 

Özel Tasarım Yüzme Şortu

Özel tasarım yüzme şortu erkek ve kadınlar için ince tasarımı sayesinde üzerinde su tutmadan uzun süreli bir kullanım sağlar. Çabuk kurur, kum ve deniz gibi alanlarda dayanıklı olmaktadır. Hem şık hem de kullanışlı ince dokusuyla kalça, uyruk ve ön kısımda düşme yapmayacak şekilde ipli veya büzgülü olarak tasarlanmış özel modeller arasında yer alır.

 

Şık İnce Kumaş Tasarım

Şık ince kumaş tasarımıyla göz kamaştırıcı hatlara sahiptir. Özel ince kumaşı suyu tutmaz ve uzun süre ıslaklık yapmadan kullanım imkanı sunar. Modern tasarımın verdiği konforlu hatlarla, klorlu ve klorsuz suda ekstra rahatlık sağlayacak şort modelleri arasında yer almaktadır. Rengarenk ve çeşitli modellerle sıcak havalarda serinlik sağlar.

 

Serin Tutan Özel Kumaş

Serin tutan özel kumaşı sayesinde uzun süreli deniz ve havuz deneyimlerine hazırdır. Üst uyruk, kalça ve ön bölgeyi sararak su basıncı dolayısı ile sıyrılmayacak şekilde kullanılabilir. Suyun yüksekliğine alçaklığına aldırış etmez. Stilinize göre uyum sağlayacak yüzme şortu Arena modelleri esnek hatlarla dizayn edilmiştir. Sıcak havalar için ideal tasarımlar arasında yer alır."

50TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Menü
Anasayfa / Sporlar / Yüzme / Yüzme Şortu

Sportive Kamp Erkek Gri Şort TKE1036-0GM

129,90 TL 99,90 TL

Arena Solid Short Erkek Mavi Deniz Şortu 2A25772

199,90 TL 149,90 TL

Sport Point Calidascope Günlük Erkek Şortu M1Bs24-45

119,99 TL 79,90 TL
Filtrele