yüzme tahtası & paleti

13 Ürün
Sırala

Yüzme Tahtası & Paleti

Yüzme Tahtası Paleti

Yüzme tahtası paleti yüzme sporuna yeni adım atan kişiler için harika bir tercih olacaktır. Egzersizlerde su üzerinde kalmayı kolaylaştıran etkisi sayesinde hareketleri daha kısa sürede ve güvenli şekilde öğrenme imkanını vermektedir. Hem renkli hem de klasik tasarımlarda alternatiflere ulaşma hakkınız vardır. Ürün skalasında yer alan paletler sayesinde ise yüzme hızını üst seviyelere çıkararak performansınızı geliştirme imkanını elde edeceksiniz. Yapılan antrenmanların efektifliği bu aksesuarlar ile artırılabilir. Sadece yüzme tahtası ve palet gibi aksesuarlarda değil yüzme spor branşına dair tüm ihtiyaçlarınızı anında temin etmeniz için geniş bir ürün gamı tahsis edilmiştir.

Yüzme Tahtası Paleti Fiyatları

Yüzme tahtası paleti fiyat aralığı ürün kalitesi ve uzun ömürlülüğü göz önünde bulundurulduğu zaman makul yapısı ile dikkat çekmektedir. Ürünlerin uzun ömürlü şekilde bir deformasyona tabi olmadan kullanılmasına rağmen oldukça makul bir fiyat aralığı geliştirilmiştir. Bu makul fiyat aralığının yanı sıra ayrıca indirimler de düzenlenmektedir.

Yüzme tahtası paleti fiyatları indirimlere tabi tutularak kişilerin yüzme antrenman seçeneklerinden daha makul fiyatlar ile istifade etmesi mümkün kılınmaktadır. Ayrıca indirimin yanı sıra taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanma hakkınız olacaktır. E-bülten üzerinden indirim kodları ve kampanyalardan anında haberdar olma hakkınız vardır!

Yüzme Tahtası Paleti Modelleri

Yüzme paleti modelleri kullanışlı yapıları ile dikkat çekerken aynı zamanda dayanıklı ve sağlık koşullarına uygun seçenekleri ile de memnun etmektedir.

 • Modeller incelenirken çocuklar için ayrı bir kategori oluşturulduğu fark ediyor. Yüzmeye daha heves ile yaklaşmaları için özel olarak hazırlanan bu sistemler sayesinde hem yüzmeyi daha kolay öğrenecekler hem de yüzme antrenmanları çocuklar için daha eğlenceli bir hal alacak!
 • Yüzme antrenmanlarında kullanılacak olan bu materyallerin ergonomik tasarımları sayesinde hareket kabiliyetini pekiştirdiği görülüyor.
 • İmal edildikleri materyal bağlamında da gerekli olan denetimlerden geçirilmiş ve onay almıştır. Bu nedenle kullanımına dair herhangi bir sorun söz konusu olmayacaktır.

Yüzme tahtası paleti modelleri arasından seçim yaparken renk ve boyut ile alakalı detaylar açık şekilde size sunulacaktır. Var olan stoklar arasından numara-beden- renk seçimlerinizi tamamlama fırsatınız bulunuyor.

Yüzme Tahtası Paleti Kullanım Alanları

Yüzme tahtası paleti kullanım adımlarında kişilerin özellikle yüzme adımını daha keyifli hale getirdikleri ve kolaylaştırdıkları için bu malzemelerden memnun kaldıkları fark ediliyor. Ürünlerin her biri kalite onayına sahip yapıları ile uzun süreli kullanıma yöneliktir. Güneş ışınları ile temas etmeleri ya da klor-tuz gibi unsurlara maruz kalmaları durumunda da kalitesini sürdürecek şekilde tasarlanmıştır.

 • Ürünlerin su içerisinde hareket kabiliyetini geliştirme üzerine kurulu olduğu fark ediliyor. Ürünler sayesinde su üzerinde durmak ve hız kazanmak için fırsat edineceksiniz.
 • Palet kullanımında hem kısa hem de uzun yapıda olan ürünler arasından tercihte bulunma hakkınız vardır.
 • Yüzmenizi geliştirmek için kullanılacak olan bu aksesuarların renk ve model çeşitlilikleri oldukça yüksektir. Her sporseverin kendi zevklerine uygun şekilde seçim adımını tamamlaması için özel bir şekilde tasarlanmıştır.

Yüzme tahtası paleti kullanım alanları bu geniş yapısı ile yüzme aktivitesini daha kapsamlı şekilde tecrübe etmenizi mümkün kılıyor! Çocukların ya da yeni yüzme öğrenmeye başlayan kişilerin yanı sıra performansını iyileştirmek isteyen bireyler için de eşsiz bir seçenek olacaktır!

Yüzme paletlerini kullanan kişilerin su içerisinde ayak hareketlerinden daha efektif şekilde istifade etmeleri mümkün olacaktır. Bu paletlerin ve yüzme tahtalarının hangi kıstaslara dikkat edilerek kullanılması gerektiğine dair talimatlar da gönderilecektir. Ürünlerin çoğu EVA temelli olduğu için kullanımında sağlık sakıncası yoktur.

Yüzme Palet

Yüzme paletleri, suyun itişini kolaylaştırarak yüzücünün su altında daha fazla yol almasını sağlayan aparatlardır. Yüzme palet çeşitleri, özellikle teknik yüzme stilleri çalışan sporcular için oldukça önemlidir. Peki yüzme paletlerinin modelleri, fiyatları ve kullanım alanları nelerdir? İşte detaylar…

Yüzme Palet Fiyatları

Yüzme paletleri, özel tasarımları sayesinde hidrodinamik etki yaratarak yüzücülerin kolay yüzmelerine yardımcı olan malzemelerdir. Aynı zamanda bu aparatlar, bacak kaslarını güçlendirir ve yüzme stillerinin gelişimine katkı sağlar. Yüzme paleti malzemelerini farklı ayak numaralarına göre satın almak mümkündür.

Yüzme palet fiyatları, tasarımlara göre değişiklik gösterir. Hem profesyonel sporculara, hem de yüzmeye yeni başlayan amatörlere uygun olacak şekilde farklı fiyat aralıklarında yüzme paletleri vardır. Uzun süreli kullanım özelliklerine sahip paletler, satın alanlara oldukça büyük avantajlar da sağlar.

Yüzme Palet Modelleri

Yüzme paletleri, suyun yüzeyine uyum sağlar ve yüzücülere kolay hareket etme fırsatı sunar. Ayrıca palet ile yüzmek, bacakları güçlendirir ve stil çalışmalarını geliştirir. Palet kullanımının bir diğer avantajı ise ayak bileklerini esnetmektir. Paletler, ayakları kavrayarak bacak vuruşlarına destek olur ve yüzme hızının artmasına yardımcı olur.

Yüzme palet modelleri, kullanım amacına göre farklı tasarlanmış şekillerde bulunur. Serbest yüzme, sportif yüzme, profesyonel dalış ve su altı balıkçılığı gibi farklı alanlar için geliştirilmiş farklı modeller vardır. Ayrıca yüzme palet çeşitlerinin geniş ayak numarası aralığı bulunur.

Topuk kısmı kapalı paletler, ayaklara tam oturur ve uzun süreli yüzme fırsatı sunar. Topuk kısmı açık paletler ise daha hareketli sular için uygundur. Açık paletler yüzücülere hızlı hareket etme ve manevra yapma kabiliyeti sağlar. Paletlerin topuk ve bilek kısmına göre aparatı takma/çıkarma süresi değişiklik gösterir.

Ayrıca paletleri; kısa uçlu paletler ve geniş paletler olarak sınıflandırmak da mümkündür. Kısa uçlu paletler, yüzme stilini geliştirmeyi amaçlayan yüzücüler için idealdir. Bu paletler fazla ağırlık yapmaz ve yeni öğrenilen stillere odaklanma fırsatı sunar. Geniş paletler ise özellikle derinlerde dalış yapanlar için kullanışlı olan palet türüdür. Geniş ve sert olan bu paletler, su altındaki basınca dayanıklılık göstererek yüzücünün hareketlerini kolaylaştırır.

Yüzme Palet Kullanım Alanları

Yüzme paletleri, temel amacı itibariyle yüzmeyi kolaylaştıran aparatlardır. Bu nedenle kullanım alanının su yüzeyleri olduğu söylenebilir. Yüzme paletleri hem profesyonel hem de amatör sporcuların tercihidir. Bunun haricinde farklı kullanım amaçları olan kişiler de yüzme palet çeşitlerini tercih eder. Yüzme palet kullanım alanları aşağıdaki gibidir:

 • Profesyonel yüzücüler: Havuz ve denizlerdeki profesyonel yüzücüler; antrenman sırasında yüzme paletlerini kullanarak yüzme stillerini geliştirir ve yarışlara hazırlık sağlar.
 • Amatör yüzücüler: Yaz aylarında aktivite olarak yüzenler ve profesyonel yarışlara katılmasa da yüzme sporunu yapanlar bu kategoridedir. Amatör yüzücüler hem deniz hem de havuzlarda yüzme paletleri yüzerek hız kazanır.
 • Serbest dalışcılar: Serbest dalışçıların dalış ekipmanları arasında yüzme paleti de yer alır. Yüzme paletleri, derin sularda kişilere kolay hareket kabiliyeti ve basınca karşı dayanıklılık sağlar.
 • Profesyonel su altı arama kurtarma ekipleri: Profesyonel su altı arama kurtarma ekipleri, acil durumlarda görev yapan çalışan gruplarıdır. Bu ekipler; deniz, havuz, nehir, göl gibi farklı alanlardaki çalışmalarını yüzme paletleri ile gerçekleştirir.
 • Zıpkın ile balık avlayanlar: Zıpkın ile balık avlamak isteyenler, derine dalma ve kolay hareket etme kabiliyetlerini yüzme paletleri ile sağlar.
 • Su altı fotoğrafçıları: Su altının güzelliklerini kameralarına yansıtan fotoğrafçılar, uzun süre derinliklerde kalabilmek için oksijen tüpü ve yüzme paleti kullanır.

Her seviyeye uygun yüzme palet ekipmanları Sportive’de bulunur.