Kamp Eşofman Altı

Farklı renk ve modellere sahip olan eşofman altı alternatiflerinden istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Bunun için önce görsellere arkasından da ürün özelliklerine yer verilir. Hepsinin:
  • Beden ve renk seçenekleri birer birer sıralanır.
  • Kumaşlarından materyallerine kadar tüm hususlar belirtilir.
Bu sayede aradığınızı kısa süre içerisinde bulur ve temin edersiniz. Takım sporlarına özel olarak hazırlanan eşofman altları hızlı bir şekilde elinize ulaşacaktır. Rahat Eşofman Altı Modelleri Eşofman altı modellerinde ilk aranılan özellik rahatlık oluyor. Günlük hayata uygun olacak şekilde tasarlanan eşofman altları temin ediliyor. Bunun için de hava alan kumaşlar temin edilebiliyor. Aynı zamanda kumaşın mevsim şartlarına uygun olmasına da özen gösteriliyor. Sportif Eşofman Altı Modelleri Son yıllarda dar kalıp olan eşofman altları dikkatleri üzerine çekiyor. Ve bu modaya uygun olacak şekilde kalıplara imza atılıyor. Aynı zamanda modeller:
  • Markaların logolarını ya da isimlerini içerebilir.
  • Dar kesimden ziyade farklı baskılara yer verilebilir.
Kısacası sade ve tarz birkaç tasarıma imza atılır. Ve aralarından kendi zevkinize göre tercihte bulunmanız beklenir. Eşofman Altı Modellerinin Özellikleri Tüm özelliklerin maddeler halinde sıralanması işinizi kolay hale getirecektir. Örneğin polyester şeklinde kullanılan malzemeler belirtilir. Kalın yapısı ya da rahatlığı ifade edilir. Hatta yan ceplerden elastik bele kadar tüm hususlara yer verilir. Böylece aradığınızı bulmanız ve antrenmanlar için temin etmeniz uzun sürmez.
300 TL ve Üzeri Alışverişlere Geçerli 25 TL İNDİRİM KODU: SP25
Menü
Anasayfa / Takim Sporlari / Kamp Ürünleri / Kamp Eşofman Altı
FİLTRE
Filtrele

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.