Yağmurluk ve Mont

Havaların soğuması ile beraber yağmurluk ve mont modelleri öne çıkıyor. Bunun üzerine çeşitli markaların ürünleri Sportive içerisinde sergileniyor. Ve hepsinin:
  • İlk etapta görsellerini dikkate alarak seçiminizi yapabilirsiniz.
  • Ürün özelliklerine bağlı olarak aradığınızı bulmanız uzun sürmez.
Neticesinde kendi bedeninize uygun olanı seçerek hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Yani yapılması gerekenler son derece basit. Kapüşonlu Mont Modelleri Yağmurluk ve mont modellerinde herkes farklı detaylara yönelebilir. Yaygın olarak kapüşonları dikkate alanlar mevcut. Yapılı ve siperlikli olan modellere ilgi bir hayli fazla. Çünkü daha korunaklı ve sıcak tuttukları bilinir. Soğuk Havalara Karşı Mont Modelleri Hava şartları dikkate alınarak modellerin tasarlanmasına da dikkat edilir. Soğuk havalardan koruyacak şekilde modellere imza atılır. Bunun için:
  • Sentetik dolgulara sıklıkla başvurulur.
  • Belde veya kapüşonda ayarlanabilir kordonlara yer verilir.
Kumaşların ise kuru ve sıcak tutmasına dikkat edilir. Bunun için polyester gibi sıklıkla tercih edilen materyallere başvurulur. Öyle ki polyester makinede yıkanmaya uygun olduğu için sıklıkla tercih edilir. Sportif Yağmurluk Modelleri Hafif yağmurlu havalara uygun olacak şekilde modeller tasarlanır. Yine kullanılan malzemelerden özelliklere göre tüm hususlar arka arkaya sıralanır. Böylece aradığınız yağmurluğu bulmanız uzun sürmez. Hatta çoğu birkaç renk seçeneğine sahiptir. Hem renklerden hem de bedenlerden tercihiniz üzerine yağmurluk modellerinden istediğinizi temin etmeniz mümkün olacaktır.
200 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Menü
Anasayfa /

Malesef "None" kelimesi ile eşleşen bir sonuca ulaşamadık.

İsterseniz popüler ürünlerimize göz atabilirsiniz.

anasayfaya geri dön
Filtrele
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.