{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü
Anasayfa adidas Basketbol Ayakkabısı

adidas Basketbol Ayakkabısı

Adidas Basketbol Ayakkabısı

Adidas basketbol ayakkabısı rahat, şık, hızlı ve rakipsiz bir tasarım ile piyasanın lideri konumundadır. Antrenmanlarda eşsiz bir hıza ulaşmak için Adidas en doğru seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Ürün imalatında kullanılan materyallere kadar kalite ön planda tutulmuştur. Ortaya çıkarılan tasarımın basketbol antrenmanlarında kendinizi daha kolay göstermenizi aynı zamanda şıklığınız ile sahaya damganızı vurmanız mümkün kılınacaktır. Basketbol ayakkabısı modelleri arasında Adidas ve çok daha fazlasına Sportive güvencesi ile erişmek çok daha kolay!

Adidas Basketbol Ayakkabısı Fiyatları

Adidas basketbol ayakkabısı sunmuş olduğu kalite ve eşsiz tasarıma rağmen erişilebilir fiyat aralığı ile göz dolduruyor. Modelin sundu8ğu fiyat performans dengesi memnun etmektedir. Ayak sağlığını önemseyen ve aynı zamanda bütçe dostu kaliteli bir seçim yapmak isteyen kişiler için en sık tavsiye edilen seçeneklerin başında gelmektedir.

Adidas basketbol ayakkabısı fiyatları kapsamında düzenlenen özel kampanyalar sayesinde daha uygun fiyatlar üzerinden satın alım adımını tamamlama fırsatınız vardır. Bu uygun fiyat aralığından ve düzenlenen kampanyalardan ödeme kolaylıklarından anında faydalanabilmek için e-bültene kayıt olmanız ya da ana sayfayı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Adidas Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Adidas basketbol ayakkabısı modelleri incelenirken renk, numara, desen çeşitliliğinin oldukça yüksek olduğu fark ediliyor. Ürün yapısına bakıldığı zaman hem ayağın rahat edeceği hem de şıklıktan taviz verilmeyen bir sistemin geliştirilmiş olması memnun etmektedir.

 • Modellerin tasarımlarında sağlığı olumsuz etkileyecek tek bir detaya dahi yer verilmeyecektir. Taban kısmının tasarımı yer tutuşunun kuvvetlendirilmesini sağlarken hafif yapısı ile hızlı hareket etme özelliğini de beraberinde getirmektedir.
 • Bağcılıklı bir yapısı olmasına rağmen giyme ve çıkarma adımlarının daha kolay bir hal alması için özel olarak geliştirilmiştir.
 • Ön kısmında yer alan hava alan doku sayesinde en zorlu müsabakalarda ve antrenmanlarda dahi ayağınızın terlemesini engelleyecektir.
 • Taban kısmında kullanılan yumuşak yapı en sert hareketlerde dahi ayak tabanının korunması için uygun alt yapıyı sunmaktadır.

Adidas basketbol ayakkabısı modelleri geniş kullanım alanı, yüksek kalitesi ve dayanıklılığı ile göz dolduruyor. Ürün ile beraber gönderilen kullanım talimatlarına dikkat ederek üründen çok daha yüksek bir verim ve rahatlık elde etmek mümkün kılınacaktır.

Adidas Basketbol Ayakkabısı Kullanım Alanları

Adidas basketbol ayakkabısı kullanım alanı sadece antrenmanlar ve maçlar değildir. Bu şık tasarımlara günlük hayatınızda da yer açabilirsiniz. Özellikle bir ürün satın alarak bunu çok yönlü biçimde uzun seneler boyunca kullanmak isteyen kişilerdenseniz bu seri sizin için harika olacaktır.

 • Günlük hayatınızda da şıklık, rahatlık ve sportif görünümün bir araya getirilmesinden yanaysanız basket ayakkabıları harika bir tercih olacaktır. Hızlı ve tempolu günlerde, günün bu akışına ayak uydurabilmek için Adidas harika seriler üretmektedir.
 • Antrenmanlarda performansınızı destekleyecek seçeneklerden faydalanmak isterseniz basketbol ayakkabılarının özel tasarımı istediğinizi size verecek!
 • Ürün dış taban ve orta taban kısmının performansı artıracak ve ne kadar yorgun olursanız olun performansınızı ateşleyecek şekilde tasarlandığı fark ediliyor. Performansınıza yeni bir soluk katmak ve ilham olmak için geliştirilen bu mo0del rahatlık ve trend görünümü bir araya getirmiştir. Ani durma ve ani hareketlerde ivmeyi vücutta ustaca dağıtmanızı sağlayacaktır!
 • Kullanım alanı oldukça geniş olan ürünün numara ve renk alternatiflerine ürün üzerine tıklayarak dakikalar içerisinde erişebilirsiniz.

Adidas basketbol ayakkabısı kullanım alanları incelenirken ürün dayanıklılığı da memnun ediyor. Uzun seneler boyunca kullanımında dahi kullanım talimatlarına uyulursa renkte ya da ürün formunda herhangi bir değişim bozulma olmayacağı garanti edilmektedir.

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
 • Beden
  Beden
 • Marka
  Marka
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
 • Renkler
  Renkler
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
 • Bilek Desteği
  Bilek Desteği
 • Hava Alabilirlik
  Hava Alabilirlik
 • Koleksiyonlar
  Koleksiyonlar
 • Outdoor Uygunluğu
  Outdoor Uygunluğu
 • Parmak Hareket Alanı
  Parmak Hareket Alanı
 • Yastıklama Seviyesi
  Yastıklama Seviyesi
 • Zemin Tutuşu
  Zemin Tutuşu
 • Zıplama Desteği
  Zıplama Desteği
 • Fiyat
  Fiyat
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "IE930", "name": "Byw Select Unisex Siyah Basketbol Ayakkabısı IE9306", "price": 3254.25, "category": "Ayakkabı", "position": 1, "variant": "Siyah", "brand": "adidas", "dimension15": "Unisex", "dimension16": "Siyah", "dimension17": "1516632", "dimension18": "4339", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "IE9306" }, { "product_id": "IE928", "name": "Bounce Legends Unisex Gri Basketbol Ayakkabısı IE9280", "price": 1979.25, "category": "Ayakkabı", "position": 2, "variant": "Gri", "brand": "adidas", "dimension15": "Unisex", "dimension16": "Gri", "dimension17": "1516586", "dimension18": "2639", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "IE9280" }, { "product_id": "IE930", "name": "Byw Select Unisex Bej Basketbol Ayakkabısı IE9307", "price": 3254.25, "category": "Ayakkabı", "position": 3, "variant": "Bej", "brand": "adidas", "dimension15": "Unisex", "dimension16": "Bej", "dimension17": "1516655", "dimension18": "4339", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "IE9307" }, { "product_id": "IE928", "name": "Adizero Select Unisex Beyaz Basketbol Ayakkabısı IE9287", "price": 2796.75, "category": "Ayakkabı", "position": 4, "variant": "Beyaz", "brand": "adidas", "dimension15": "Unisex", "dimension16": "Beyaz", "dimension17": "1515392", "dimension18": "3729", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "IE9287" }, { "product_id": "IE927", "name": "Bounce Legends Unisex Beyaz Basketbol Ayakkabısı IE9277", "price": 1979.25, "category": "Ayakkabı", "position": 5, "variant": "Beyaz", "brand": "adidas", "dimension15": "Unisex", "dimension16": "Beyaz", "dimension17": "1516570", "dimension18": "2639", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "IE9277" }, { "product_id": "IE928", "name": "Adizero Select Unisex Siyah Basketbol Ayakkabısı IE9285", "price": 2796.75, "category": "Ayakkabı", "position": 6, "variant": "Siyah", "brand": "adidas", "dimension15": "Unisex", "dimension16": "Siyah", "dimension17": "1515412", "dimension18": "3729", "dimension19": "Ayakkabı", "prod_id": "IE9285" } ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.