{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü
Anasayfa Asics Kadın Ayakkabı

Asics Gel-Cumulus 25 Gore-tex Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 1012B502-001

4999 TL 3999,20 TL

GORE-TEX

Asics Gt-2000 11 Gore-tex Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 1012B304-003

4999 TL 3999,20 TL

GORE-TEX

Asics Kadın Ayakkabı

Spor ayakkabıları, şehir hayatının kaosunda rahatına düşkün ve spor rutini sahibi birçok kadının vazgeçilmez giyim parçalarındandır. Diğer ayakkabı türlerinden çok daha konforlu olan spor ayakkabılarından sizin için uygun olanı tercih edebilmeniz için konforu sunması son derece önemlidir. Asics kadın ayakkabı modelleri, milyonlarca seçenek arasından doğru ayakkabıyı bulmanızı daha kolay hale getirir. Tüm yaş grubundan her kadının rahatlıkla tercih ettiği spor ayakkabıları, şık ve konforlu bir dokunuş ile günlük hayatınıza eşlik eder.


Asics Kadın Ayakkabı Modellerini Alırken Bilinmesi Gerekenler


Daha çok performans ve konfor odaklı üretilmelerinden ötürü spor ayakkabıların içeriğinde genellikle teknolojik materyaller kullanılır. Doğru bir spor ayakkabı seçerken ürünün size uygun olması gerektiğini kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Ayakkabının elastik ve ayak anatomisine uygun olması, ayağınızın anatomisine zarar vermeden rahat bir hareket kabiliyeti sağlar. Dolayısıyla tek bir kriter, doğru bir spor ayakkabısını seçmede her zaman tek başına yeterli değildir. Tüm antrenman türleri ve günlük hayatınızda kullanacağınız spor ayakkabısının darbe emilimini sağlaması, nefes alması, zemin tutucu olması, ayak yapısına uygun, bakımı kolay olması, dayanıklı ve esnek olması gerekir. Asics; voleybol, tenis, yürüyüş, outdoor ve günlük spor türlerine göre kadın ayakkabılarını tasarlar. Aynı zamanda stilini önemseyen kadınları da düşünen marka, yaratıcı tasarımlarıyla göz doldurur.


Asics Kadın Spor Ayakkabı Modelleri ile Maksimum Konfor


Japonya merkezli Asics, 1949 yılından bu yana ‘sağlam bir bedende sağlam bir zihin’ stratejisi ile ürettiği spor ürünleri ile sektördeki başarısını kanıtlamış durumda. Asics kadın ayakkabılarında ön plana çıkan teknik özellikler; ortholite, amplifoam ve gel teknolojileridir. Markanın tüm ürünlerinde kullandığı bu taban teknolojileri, ortopedik, darbe emicilik ve yastıklama özelliği barındırır. Asics kadın spor ayakkabı modelleri arasında Gel serisi, jel teknolojisinin kullanıldığı özel serilerden biridir. Bu serinin modelleri, spor salonundan arazi koşularına, yürüyüşten tenise kadar her türlü spor faaliyetlerinde kullanım uygundur. Bu serinin bazı modellerinde ön ya da arka iç tabanda özel jel yastıklaması kullanılır. Asics Kadın Ayakkabı Gel Sonoma kadın ayakkabı modeli, Gel serisinde öne çıkan arazi ayakkabısıdır. Goretex özelliği bulunan bu kadın spor ayakkabısı sayesinde ayaklar performans esnasında yağmur çamur gibi dış etkenlerden korunur ve kir tutmaması sayesinde pratik bir bakım imkanı sunar. Aynı zamanda pürüzlü zeminlerde ekstra zemin tutuculuk sağlayan kauçuk materyali, dış taban teknolojisinde kullanılır. Asics ayakkabıların bakımı oldukça kolaydır. Ancak, uzmanlar ayakkabılarınızı uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz açısından onları mutlaka ılık su ve sabun ile sadece elde yıkamanızı önerir.


Konfor, Performans ve Şıklığın Buluştuğu Asics Kadın Ayakkabıları


Asics kadın ayakkabıları modelleri, üstün teknolojik özellikleri sayesinde kadınları sadece konfor ile buluşturmaz, aynı zamanda iddialı ve özgün tasarımları ile yaratıcı kombinleriniz için geniş çaplı seçenek imkanları sunar. Markanın önde gelen serileri, aynı zamanda günlük hayatta stillerinizi tamamlayan modern tasarımlara sahiptir. Günlük stilinize uyum sağlayan Asics kadın ayakkabı modellerinde markanın kendine özgü A harfi, rengarenk ya da düz renklerde işlenir. Marka kimliğini öne çıkaran bu klasik desenli modeller, günlük ve spor tarzlarınızda jean, jogger ve tayt pantolonlar ile kolaylıkla kombinlenebilir. Gel-Nandi, Jolt serilerinin bazı modelleri, düz renkli tasarımları ile konforun yanında sokak stilinde minimal bir etki yaratırken, Gel Ninbus Serisinin bazı modelleri, iddialı renkleri ile sıra dışı stiller oluşturur. Koşu, antrenman ya da yürüyüşlerde kullanabildiğiniz teknolojik nitelikli spor ayakkabılarınızı günlük stillerinizi tamamlamak için de kullanabilirsiniz. Ancak voleybol, basketbol, tenis, outdoor gibi aktif tempolu spor alışkanlıklarına sahipseniz, günlük stil ve kadın yürüyüş ayakkabı modellerinden daha fazlasına gereklilik duyabilirsiniz. Özellikle tenis ya da voleybol rutinlerine sahipseniz Asics kadın ayakkabı modellerinde ön çıkan Sky-Elite ve Gel serisinin modellerini mutlaka incelemeniz önerilir. Sportive’de Asics kadın ayakkabı fiyatları, sporsever tarz sahibi kadınların memnuniyetini arttırmaya yönelik olarak belirlenir. Siz de Asics markasının kalitesini Sportive’de deneyimlemek isterseniz, filtreleme yöntemi ile istediğiniz özellikte Asics ayakkabılarını güvenilir ortamda keşfedebilir ve inceleyebilirsiniz.


 

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
 • Beden
  Beden
 • Marka
  Marka
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
 • Renkler
  Renkler
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
 • Ayak Formu
  Ayak Formu
 • Çıkarılabilir Tabanlık
  Çıkarılabilir Tabanlık
 • Hava Alabilirlik
  Hava Alabilirlik
 • Koleksiyonlar
  Koleksiyonlar
 • Koşu Mesafesi
  Koşu Mesafesi
 • Su Geçirmezlik
  Su Geçirmezlik
 • Parmak Hareket Alanı
  Parmak Hareket Alanı
 • Uygun Zemin
  Uygun Zemin
 • Yastıklama Seviyesi
  Yastıklama Seviyesi
 • Zemin Tutuşu
  Zemin Tutuşu
 • Fiyat
  Fiyat

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.