Menü
Anasayfa Galatasaray 2020-2021 Sezon Ürünleri

Nike Galatasaray Evergreen Crest Erkek Kırmızı Futbol Tişört AQ7501-628

149,90 TL 99,90 TL
İNDİRİME EK SEPETTE %5
94,91 TL

Nike Galatasaray Evergreen Crest Çocuk Kırmızı Futbol Tişört AQ7854-628

129,90 TL 84,90 TL
İNDİRİME EK SEPETTE %5
80,66 TL

Galatasaray 2020-2021 Sezon Ürünleri

Galatasaray Forması Ve Ürünleri

Galatasaray 1905’ten bu yana hiç şüphesiz ki Türk ve dünya futbolunun bir numarası. Tartışmasız en büyük takım olan Galatasaray’ın efsane formaları ile taraftarlar coşku dolu. Taraftarları adına birçok çalışmaya imza atan Galatasaray, yine onlar için özel hazırlanmış çok çeşitli Galatasaray forması ve ürünleri ile bu efsane takıma can-ı gönülden bağlanmalarını sağlar.

Galatasaray Farkını Yaşayın!

Galatasaray formaları uzun yıllar boyunca türlü şekillerde değişimden geçmiştir. Her hali ile de Galatasaray taraftarlarının her zaman yakın ilgisini üzerinde tutmayı başarmıştır. Galatasaray’ın lisanslı formaları ister kadın ister erkek ister yaşlı ister çocuk herkesin ilgisini çekmiş ve herkes tarafından çok sevilmiş ve beğenilmiştir. Özellikle maç günlerinde Galatasaray forması ve ürünleri ile totemler yapılır ve takıma destek olunur.

Galatasaray’ın Gücünü Hissedin!

Hem taraftar hem oyuncuların forması her yıl yenilenmektedir. Her yenilenen ürün de birbirinden tamamen farklı ve benzersizdir. Genellikle kırmızı ve sarının ön planda tutulması ile oldukça güzel formalar yaratılmıştır. Galatasaray forması ve ürünleri her zaman taraftarların ilgisini çekmiş ve her zaman taraftarlar tarafından kullanılmıştır. Galatasaray’a destek ve bağlılığını göstermek adına taraftarlar tarafından kullanılan formalar ve ürünler bazen beyaz rengin üzerine yapılan tasarımlarla bazen de direkt kırmızı beyaz olarak düzenlenen tasarımlarla göz doldurmayı başarmıştır.

Galatasaray Lisanslı Ürünleri!

Lisanslı olarak üretilen tüm Galatasaray forması ve ürünleri tamamen forma kumaşı ile üretilen gerçek formalardır. Bu forma kumaşı sayesinde spor yapıldığı zaman terin vücut üzerinde kalmadan dışarı atılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda forma kumaşı sayesinde vücut sıcaklığı olması gereken seviyede kalmaktadır.

Galatasaray Her Yerde Sizinle!

Sportive’de Galatasaray forması ve ürünleri ister futbol maçlarınız için ister tribünden takımınızı izlemeniz için ayrı olarak tasarlanmış şekilde bulunmaktadır. Gerçek lisanslı ürünler olarak sizlere sunulan Galatasaray forması ve ürünlerinin kalitesini Galatasaray farkı ile yaşayın!

Galatasaray forması ve ürünleri en iyi kalitedeki kumaşlardan üretilmiş ürünlerdir. Galatasaray’a hem maddi hem manevi destek olmak isteyen herkesin satın aldığı bu forma ve ürünler ile totemler yaparak takımınızın kazanmasını izleyin.

Spor Yaparken Rahatlayın!

Spor yaparken de her zaman rahat ve özgür bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Yumuşak kumaşı sayesinde rahat hareket edilir ve antrenmanlarınız oldukça verimli geçer. Ayrıca leke tutmayan kumaş yapısı sayesinde rahatça ve özgürce kullanabilirsiniz. En fanatik Galatasaray taraftarlarının tercih ettiği bir numaralı spor kıyafeti olan Galatasaray forması ile ister spor yapın ister günlük olarak giyin. Çok çeşitli Galatasaray formaları ve ürünleri Sportive aracılığı ile Nike kalitesi ile sizlere sunuluyor.

İster çocuk ister yetişkin için özel olarak üretilmiş olan Galatasaray forması ve ürünleri fanatik babalar ve çocuklarına çok yakışacak. Galatasaray aşkını kalbinizde taşırken üzerinizde de en güzel Galatasaray formalarını taşıyarak takımınıza desteğinizi gösterin.

Kaliteli ve Kolay Kullanım

İster spor yaparken ister yürüyüş yaparken ister günlük olarak her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Terletmez ve leke tutmayan özelliği sayesinde her zaman kullanabilir, kolayca yıkayıp kurutabilirsiniz. Formalar tamamen orijinal olarak üretilmiştir ve cildi asla rahatsız etmez. Zaten çok hafif bir kumaş olduğu için oldukça özgür bir hareket alanı sağlar. En sıkı antrenmanlarda bile terlediğinizde teri vücudunuzdan uzak tutarak rahatsız olmamanızı, konforlu bir şekilde sporunuzu yapmanızı sağlar. Forma üzerinizdeyken terlediğinizde bile özel kumaşı sayesinde cildiniz nefes almaya devam etmektedir.

Galatasaray’la aranızdaki özel bağı simgeleyen bu formalar ile motivasyonunuz her zaman yüksek olsun!

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Renkler
  Renkler
  • Kırmızı
 • Beden
  Beden
  • L
  • M
  • S
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
  • Erkek
  • Çocuk
 • Marka
  Marka
  • Nike
 • Ürün Özelliği
  Ürün Özelliği
  • Diğer
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
  • Tişört
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
  • Futbol
 • Fiyat
  Fiyat
  • 50 ₺ - 100 ₺
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "AQ7501", "name": "Galatasaray Evergreen Crest Erkek Kırmızı Futbol Tişört AQ7501\u002D628", "price": 99.90, "category": "Futbol Tişört", "position": 1, "variant": "Kırmızı", "brand": "Nike", "dimension15": "Erkek", "dimension16": "Kırmızı", "dimension18": "149.90", "dimension19": "Tişört", "prod_id": "AQ7501-628" }, { "product_id": "AQ7854", "name": "Galatasaray Evergreen Crest Çocuk Kırmızı Futbol Tişört AQ7854\u002D628", "price": 84.90, "category": "Futbol Tişört", "position": 2, "variant": "Kırmızı", "brand": "Nike", "dimension15": "Çocuk", "dimension16": "Kırmızı", "dimension18": "129.90", "dimension19": "Tişört", "prod_id": "AQ7854-628" }, { "product_id": "AQ7501", "name": "Galatasaray Tee Evergreen Crest Erkek Beyaz Futbol Tişört AQ7501\u002D100", "price": 99.90, "category": "Futbol Tişört", "position": 3, "variant": "Çok Renkli", "brand": "Nike", "dimension15": "Erkek", "dimension16": "Çok Renkli", "dimension18": "149.90", "dimension19": "Tişört", "prod_id": "AQ7501-100" } ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.