{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü

Hakkımızda

MİSYONUMUZ


360 derece bir spor şirketi olarak her yaştan insana spor yapma alışkanlığı kazandırmak, tüm taraflar için değer katacak iş modelleri uygulamaya koyarak, ölçülebilir kazançlar elde etmek.


 


VİZYONUMUZ


Karlı şirket olgusunu korumak, penetrasyonunu artırarak aktif sporun lideri olmak.


 


BİZ KİMİZ?


''En İyi Markalar En İyi Sen'' mottosuyla sektördeki deneyimini, yeniliklere ve gelişime açık vizyonuyla pekiştirerek Türkiye'nin çok markalı lider spor perakende zinciri olarak konumlanan Sportive, 11 şehirde 25 mağaza ve 27.000 metrekareye yayılan satış ve hizmet alanıyla Türkiye’nin önde gelen spor mağazası zincirlerindendir. Bunlara ek olarak, www.sportive.com.tr ile internet mağazacılığında da Türkiye’nin en büyük internet spor mağazalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.


Sportive, Arena ve Nike Aksesuar Türkiye distribütörüdür. Ayrıca, Nike, Adidas, Puma, Asics, Billabong, Birkenstock, Black Diamond, Columbia, Converse, Craghoppers, Deuter, Dynamic, Eastpak, Esqudo, Exuma, Freecamp, Hannah, Igor, John Frank, Kappa, Merrell, Quiksilver, Reebok, Regatta, Skechers, Slipstop, Spalding, Sport Point, The North Face, Trekmates, Uquip, Vans ve Voit markaları da Sportive çatısı altında yer almaktadır. www.sportive.com.tr ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren Sportive dünyaca ünlü spor markalarıyla olduğu kadar kendi üretimi olan Sportive markasıyla da dikkat çekmektedir.


Ana misyonu önde gelen tüm spor markalarını aynı çatı altında toplamak olan Sportive, aktif olarak yapılan spor dallarına yönelik profesyonel spor malzeme ve aksesuarları tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Sportive aynı zamanda spor giyimi günlük hayatında tercih eden kişiler için de zengin seçeneklere sahiptir.


Spor ürünleri perakendesi alanında Türkiye’nin lider markası Sportive’in kökeni, 1980’li yılların sonunda kurulan ve ülkemizin önde gelen toptan spor malzemeleri tedarikçilerinden Sportive Spor Malzemeleri Ticaret Anonim Şirketi’ne dayanmaktadır. Sportive markasının ilk mağazası ise 2005 yılında İstanbul Merter’de 2.000 metrekare net satış alanı üzerinde hizmete girmiştir.


Sportive şirket yapısına 13 Kasım 2012 tarihinde Türkiye’nin en çok işlem gerçekleştiren girişim sermayesi fonu olan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. yatırımcı olarak iştirak etmiştir. Aynı tarihte İstventures'ı ortaklığına dahil eden Sportive, günümüz perakendeciliğinde 27.000 m2 satış alanı ve lojistikte 10.000 m2 alan büyüklüğüne ulaşarak perakende operasyonunda yaklaşık 320 kişiyi istihdam etmektedir.


Sportive Genel Müdürlük - Genel Merkez


Adres: Suadiye, Ayşeçavuş Cd No:3, 34740 Kadıköy/İstanbul


Telefon: +90 850 221 2300


* Sportive.com.tr Sportive markasının tek yetkili online satış sitesidir.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.