Kadın Bornoz

Kadın Bornoz

Son derece kaliteli kadın bornozları ve renk çeşitleri sayesinde kendinizi şımartın. Sportive’in kadın bornoz kategorisi sayesinde konforu yakalayın. Geniş cepleri, ayarlanabilir bel kayışı, kapüşonu ve yıkanabilir özelliği sayesinde kullanım rahatlığı sağlıyor. Sadece bu kadarla kalmıyor. Son derece yumuşak dokusu ve kalitesi sayesinde şıklığı isterseniz havuz başında isterseniz sporda veya yorucu sporun ardından duşun verdiği rahatlığı Arena kadın bornozları ile yaşamaya devam edebilir ve evde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sahip olduğu süper şıklık sayesinde dilerseniz sabahlık olarak kullanın, rahatlığın şıklığından ödün vermeyin.

Kadın Bornoz Fiyatları 

Sportive, kadın bornoz kategorisinde Arena Zeals kalitesine ulaşabilirsiniz. En iyi kaliteye en uygun kadın bornoz fiyatları sayesinde ulaşma imkanına sahipsiniz. Süper yumuşak bornozların güçlü emici ve hızlı kuruma özelliği sayesinde hem konforu hem de süper şıklığı yakalayın. Büyük ve kullanışlı ön cepleri sayesinde son derece kullanışlı olan bornozlar farklı renkleri ile herkese hitap ediyor. Bel kuşağı ve kapüşonu sayesinde şık ve kullanışlı olan bornozları ister havuz sonrası kurulanmak için ister spor salonunda isterseniz de ev kullanımlarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sportive’in sunduğu rahat ve kullanışlı şıklığın keyfini çıkarın. En kaliteli markalar Sportivede. İstediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz son derece şık kadın bornozlarının kalitesine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kadın bornozunda farklı çeşit ve renklerin ortak noktası Arena’nın kalitesi, yumuşak dokusu ve şıklığı ile her zaman mutlu ve iyi hissedin.

Kadın Bornoz Modelleri

Arena kadın bornozu kalitesine Sportive ayrıcalığı ile sahip olun. Son derece kullanışlı olan kadın bornozlarına Sportive ile kolaylıkla erişebilirsiniz. Arena Zeals ile bornozda konforun tadını çıkarın. Son derece kullanışlı olan kadın bornozlarını rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Asla renk atması veya solması yaşamazsınız. Uzun süreli kalitenin tadını Sportive sayesinde çıkarın. Farklı renk ve modelleri sayesinde şık olun. Bornozda bulunan geniş cep hacmi ile kolay kullanım sağlarken sahip olduğu bel kuşağı sayesinde kendinize göre rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Kapüşonu sayesinde sportif şıklığı yakalayın. Süper emici özelliği ve hızlı kuruması sayesinde kadın bornozlarını isterseniz evinizde, havuzda veya sporda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Süper yumuşak dokusu sayesinde her zaman güvende ve sıcak hissedeceksiniz. Sportive’nin sunduğu Arena kalitesi sizi sarıp sarmalasın. Kadın bornoz kategorisindeki farklı kadın bornoz modelleri, renkler sayesinde kendi tarzınıza uygun olan bornaza kolaylıkla sahip olabilir kalitenin ve bornozun yumuşak dokusunun keyfini size en uygun şekilde çıkarabilirsiniz.

Kadın Bornoz Kullanım Alanları

Arena kadın bornoz kullanım alanları oldukça geniştir. Süper şıklığı ve yumuşak dokusu sayesinde istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Spor sonrasında terinizi alması için ya da sporun ardından yapacağınız duştan sonra rahatlık hissini yaşamaya devam edebilirsiniz. Havuzdan sonra kullanabilirsiniz, süper emici ve hızlı kuruma özelliği sayesinde kendinizi Arena kadın bornozu kalitesinin yumuşaklığı ve sıcaklığına bırakın. Dilerseniz evinizde de rahatlıkla bu konforu kullanabilirsiniz. Kapüşonu, bel kuşağı ve geniş cepleri sayesinde şık ve rahat bir kullanım suna Arena kadın bornozlarına Sportive ayrıcalığı ile sahip olun. Şık tasarımı ve kalitesi sayesinde sadece duştan, havuzdan ve spordan sonra kullanmak zorunda değilsiniz. Yumuşak dokusu, geniş cepleri ve ayarlanabilir bel kuşağı sayesinde evinizde gündelik olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı renklerdeki bornozları sayesinde tarzınıza en uygun olanı seçin. Arena kadın bornoz ile bornozu nerede kullanacağınıza siz karar verin. Şık ve spor görüntüsü ile kendinizi iyi hissedin.

  • Sportive kadın bornoz kategorisinde bulacağınız Arena kadın bornozlarını havuz başında kullanabilirsiniz.
  • Hızlı ve süper emici özelliği sayesinde spor sonrasında terinizi alması için ya da spor ardından yapılan duş keyfinin daha uzun sürebilmesi için yumuşak dokulu Arena kadın bornozlarını seçin.
  • Şık ve spor duruşu sayesinde evde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz banyo sonrası isterseniz kıyafetinizin üstüne giyebilir geniş kullanım alanı sayesinde şıklı ve yumuşaklığın rahatlığını dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

 

50TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Menü
Anasayfa / Kadin / Giyim / Bornoz
Filtrele
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "000925", "name": "Zeals Jr Yüzme Unisex Bornozu 000925701", "price": 224.90, "brand": "184", "position": 1, "sku": "1030010", "variant": "Lacivert", "category": "Bornoz", "dimension10": "000925701", "dimension12": "19F", "dimension15": "Unisex/Bornoz", "bdimension15": "1030010", "dimension16": "TEKSTIL", "dimension17": "TOPTAN", "adimension17": "indirimsiz" , "dimension18": " 224.90 ", "dimension19": "Su Sporları", "dimension20": "6-7", "dimension30": "22707", "prod_id": "000925701" } ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.