500TL ve Üzeri 40TL İndirimi Kodu: SP40
Menü

Kampanyalar

1-30 Nisan 2021  tarihleri arasında Sportive mağazalarında ve sportive.com.tr’den tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde 100TL Sportive Bonus kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.

Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 100 TL Sportive Bonus kazanabilecektir.

Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Sportive Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir

BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Sportive Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır.

Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Sportive Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.  Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Sportive Bonus kampanyasına dahil olacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Kazanılan Sportive Bonus’lar 7 Mayıs 2021 tarihine kadar sadece Sportive mağazalarında kullanılabilecektir. www.sportive.com.tr ’de kullanılamayacaktır.

Kullanılmayan Bonus’lar 8 Mayıs 2021 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.

Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card,  Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus ve sanal kartlar kampanya haricindedir.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET SPORTIVE”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Tüm kampanyalar ile birleştirilebilir

Kampanyanın geçerli olduğu mağazalar;  İstanbul; Aqua Florya AVM, Bayrampaşa Forum AVM, Beylikdüzü consept Sportive, Beylikdüzü Outlet Mağaza, Hilltown AVM, Mall of İstanbul AVM, Özdilek Park AVM, İsfanbul AVM,  Sirkeci Perkande, Çanakkale; Çanakkale 17 Burda AVM, Antalya; Markantalya AVM, Deepo Outlet AVM, Eskişehir; Espark AVM, İzmir; KSK Store, Sportive.com.trFranchise Mağazalar; Rize ve Trabzon, Elazığ Sportive mağazalarında geçerlidir.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.