300 TL ve Üzeri Alışverişlere Geçerli 25 TL İNDİRİM KODU: SP25
Menü

Kampanyalar

5 Ekim – 5 Kasım 2020 tarihleri arasında Garanti bankası kartları ile Sportive mağazalarından ve sportive.com.tr’den tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 100 TL Sportive Bonus kazanılacaktır.

Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 100 TL Sportive Bonus kazanabilecektir.

Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kazanılan Sportive Bonus'lar 12 Kasım 2020 tarihine kadar sadece Sportive mağazalarında kullanılabilir. www.sportive.com.tr de kullanılamaz.

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Sportive Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Sportive Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır.

Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Sportive Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.  Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Sportive Bonus kampanyasına dahil olacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Kullanılmayan Bonus'lar 13 Kasım 2020 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.

Sanal  kartlar kampanyaya dahil değildir.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET SPORTIVE”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. 

Tüm kampanyalar ile birleştirilebilir 

Kampanyanın geçerli olduğu mağazalar;  İstanbul; Aqua Florya AVM, Bayrampaşa Forum AVM, Beylikdüzü consept Sportive, Beylikdüzü Outlet Mağaza, Hilltown AVM, Mall of İstanbul AVM, Özdilek Park AVM, İsFanbul AVM,  Çanakkale; Çanakkale 17 Burda AVM, Antalya; Markantalya AVM, Deepo Outlet AVM, Eskişehir; Espark AVM, Sportive.com.trFranchise Mağazalar; Rize ve Trabzon, Elazığ Sportive mağazalarında geçerlidir.


   

Kampanya  tüm Sezon ürünü alışverişlerinde 500 TL’ye 100TL, 750TL’ye 150 TL, 1000TL’ye 200 TL indirim  şeklindedir.
• Skechers marka ürünler kampanya kapsamı dışındadır
• İndirim sportive mağazalarında kasada anında geçerli olacaktır.
• 500 TL altındaki alışverişlerde kampanya geçerli değildir
• Kampanyadan Sportive Kart müşterileri yararlanabilmektedir. 
• Kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemeyecektir.
• Yapılan alışverişte kampanya indirimi kullanılmış ise; ürün İadesi sonrası satın alınan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.
• Kampanyalı ürün satışlarının iade ve değişim işlemi gerçekleştirilirken, iade ve değişim yapılan tarihteki güncel kampanya ve fiyatlar üzerinden işlem yapılır.
Kampanyanın geçerli olduğu mağazalar: Tüm Sportive Mağazaları
%50ye varan online alışveriş için hemen tıkla!Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.