{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
K A M P A N Y A L A R +
Menü

Kampanyalar

350 TL MaxiPuan

350 TL MaxiPuan Kampanyası'na; Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi karttan (Maximum, Maximiles, Maximiles Black. MercedesCard, İş'te Üniversiteli, Maximum Pati Kart, Maximum Genç) dahildir. Aidatsız Kartlar; Tıcari Kartlar; MaxiPara Kartlar; Maximum Genç Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler; ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler dahil değildir. MaxiPuanlannız ıs Mayıs 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Haziran 2024'tür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar ı Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMile dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles'a yüklenen puanlar; Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles'a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalanyla birleştirilemez Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 350 TL MaxiPuan kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

250TL Hediye Para

Kampanya 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel, Sportive web sitesi ve mobil uygulamasından tek seferde yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişte 250 TL hediye para tanımlanacaktır.

Kampanya süresince bir kullanıcı en fazla 250 TL hediye para kazanabilir.

Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 3 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal veya iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.

Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.

Sportive ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


ALIŞVERİŞE BAŞLA

Vade Farksız 3 Taksit

Taksit Kampanyaları


  • 200 TL ve Üzeri Kredi Kartı Ödemelerinde Maximum, World, Axess, Bonus, Paraf, Cardfinans, Advantage, Bankkart Combo, Sağlam Kart Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit!
ALIŞVERİŞE BAŞLA
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.