Amerika’da dağ sporları hayranlarının en gözde markası olan Merrell’i rakiplerinden farklı kılan unsur doğa şartlarına karşı sahip olduğu dayanıklılıktır. Uzmanlık alanı outdoor ürünler olan marka aynı zamanda günlük kullanıma yönelik ayakkabılar da üretmektedir. Markanın dünyanın dört bir tarafında büyük bir hayran kitlesine sahip olmasının bir diğer nedeni de ürünlerinde Gore-tex kumaşlar ve Vibram taban kullanmasından kaynaklanmaktadır.


Su geçirmez ve nefes alabilen bir özelliğe sahip olan Gore-tex kumaşları Merrell kalitesiyle birleştiren marka kendi hayran kitlesini yaratmıştır. Vücut ısısının korunmasını sağlayan ve vücudu dış şartlardan etkilenmez kılan tasarımlarıyla zorlu şartlarda güvenliği ve sağlığı ön planda tutan kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir. Merell bot modelleri bu nedenle tercih sebebi olmuş günlük kullanıma dahi girmiştir. Merrell çocuk botları çocuklarının sağlığını düşünen anne-babalar tarafından büyük ilgi görürken canlı renkler ve göz alıcı tasarımlar da çocukları oldukça etkilemektedir.

Merrell ürünleri içerisinde yer alan sandaletler de yaz aylarının trend ürünleri içerisinde yer almaktadır. Ergonomik tasarımlarıyla kullanıcılarına rahatlık sunarken birbirinden canlı renkleriyle de yaz canlılığını yansıtır. Siz de Merrell kalitesine Sportive avantajlarıyla sahip olabilir, uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Seçeceğiniz Merrell ayakkabıyı sepetinize atın ve sizler için sunmuş olduğumuz taksit seçeneklerinden yararlanarak kaliteye hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşın.