Ayak tabanı üreten bir şirket olarak yola çıkan New Balance, 1906’da Boston’da kurulmuştur. Uzun süre ayakta çalışan meslek gruplarına yönelik tabanlar tasarlamış, rahatlıklarını koruyarak ağrıları en aza indirmeyi amaç edinmiştir. Şirketin ismini duyurması 70’li yıllara denk gelir. Vücuda uyum ve performansa odaklanan marka, kullanıcılarına sunduğu rahatlıkla dikkat çeker.

Kurulduğu yıllardan itibaren koşu, basketbol, tenis, boks ve beyzbol gibi çeşitli spor branşlarına yönelik spor ürünleri tasarlamış ve üretmiştir. Özellikle tenis ayakkabısı olarak üretilen fakat daha sonra rahatlığı ve günlük giyimde her türlü kombine uyan farklı renkleri ile New Balance 574 modeli ise efsane ayakkabı modelleri arasında yerini çoktan almış durumdadır. New Balance ürünleri sahip olduğu canlı renkler ve sunmuş olduğu rahatlıkla son yıllarda hayran kitlesini bir hayli artırdı.

Markanın; ayakkabı, spor giyim ve aksesuar kategorisindeki ürünleri her dönem yenilenirken günün moda anlayışını yansıtan bir karaktere sahiptir.

Özellikle New Balance ayakkabı modelleri genç kitle arasında oldukça popüler hale gelmiştir. Kullanıcıyı rahatsız etmeyen hafif yapıları ve hareket özgürlüğü sağlaması tercih edilmesindeki en önemli faktörlerin başında gelmektedir. New Balance ayakkabılar günlük yaşam, koşu, antreman, yürüyüş, outdoor ve trail olmak üzere farklı kategorilerde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Günlük yaşamda hayranlarının vazgeçilmezi olan New Balance ayakkabılar geçmişin modasını günümüzün moda anlayışıyla birleştirmektedir. 60’lı, 70’li ve 80’li yılların modasını günümüz teknolojisiyle bugünlere uyarlayan New Balance ürünlerine Sportive ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Sitemizin avantajlarından yararlanarak New Balance kalitesi ve rahatlığına uygun fiyatlarla ulaşmak için hemen alışverişe başlayın.