{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
200 TL ve Üstü Kargo Bedava
Menü
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "FP90", "sku": "1177956", "category": "Şort ve Kapri", "brand": "196", "quantity": 1, "name": "Wor Comm Woven Erkek Gri Antrenman Şortu FP9089", "price": 151, "variant": "Gri", "dimension9": "Erkek/Şort", "dimension10": "FP9089", "dimension11": "DİĞER", "dimension12": "20S", "dimension13": "Antrenman", "dimension14": "TEKSTIL", "dimension15": "1177956", "dimension16": " 189 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension30": "14912" } } }

Reebok Wor Comm Woven Erkek Gri Antrenman Şortu FP9089

189 TL
151 TL
SEPETTE 20 TL EK İNDİRİM!
Lütfen Renk Seçiniz
Lütfen Beden Seçiniz Beden Rehberi

Devam edebilmek için lütfen Beden seçimi yapınız.

ÜRÜN BİLGİLERİ

Ürün Kodu: FP9089


Antrenman yaparken şortların terinizi emmesinden bıktınız mı? Hareketlerinizi gönlünüzce yapmanıza engel olan şortlar mı kullanıyorsunuz? Artık Reebok Wor Comm Woven erkek gri antrenman şortu ile bunları dert etmenize gerek yok. Bu şort ile antrenmanlarınızdan daha çok verim alacak ve bunun farkını göreceksiniz. Kaliteli Şort Kullanın Bir antrenmanın kaliteli geçmesini istiyorsanız, kullanmış olduğunuz ekipmanın da kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Reebok erkek antrenman şortu, antrenmanlarınızı iyileştirecek kalitede bir şorttur.

  • Şortun terlemelere karşı olan kumaşı, terinizi anında dışarı atar ve bu sayede hem pis kokulardan hem de hastalıklardan kurtulursunuz.
  • Hareket kabiliyetinizi arttırmak için diz üstü olan şort, paçalarından yırtmaca sahiptir.
  • Rahat hareket edebilmenizi sağlamak için belinizi tutan lastik belinizi yumuşakça kavrar. Sıkma, basınç uygulama yoktur.
  • Arka kısmında bulunan lastik ile beliniz desteklenir.
Şortunuz ile Hava Alın Antrenmanlar sırasında vücudunuzun hava alması çok önemlidir.
  • Fileli astarı ile Reebok antrenman şortu vücudunuzun hava almasını sağlayarak sıcaklık dengesini sağlar.
  • Aynı zamanda, nem oranınızı dengeler ve terlemeyi azaltır.Tüm Reebok Ürünleri

STOK ALARMI

Ürün tekrar stoğumuza geldiğinde

adresinize e-mail göndereceğiz.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.