Menü
Anasayfa Sportive Çocuk Tişört

Sportive Kamp Çocuk Mavi Basketbol Tişörtü Tke1014-00M

79,90 TL 59,90 TL

Sportive Girlnoptee Çocuk Koşu Tişört G10003-PTR

59,90 TL 29,90 TL

Sportive Boypentwo Çocuk Gri Koşu Tişört B10006-SYH

44,90 TL 24,90 TL

Sportive Spo-Girlflastars Çocuk Beyaz Tişört 711227-BYZ

59,90 TL 29,90 TL

Sportive Boypentwo Çocuk Gri Koşu Tişört B10006-GML

44,90 TL 24,90 TL

Sportive Boypenone Çocuk Gri Koşu Tişört B10005-GML

44,90 TL 24,90 TL

Sportive Çocuk Beyaz Tişört 711228-BYZ

59,90 TL 29,90 TL

Sportive Çocuk Beyaz Tişört 711222-BYZ

59,90 TL 29,90 TL

Sportive Çocuk Pembe Tişört 711228-PMB

59,90 TL 29,90 TL

Sportive Çocuk Mavi Tişört 711227-TRK

59,90 TL 29,90 TL

Sportive Çocuk Turuncu Tişört 711222-TRN

59,90 TL 29,90 TL

Sportive Girlnoptee Çocuk Koşu Tişört G10003-MOR

59,90 TL 29,90 TL

Sportive Çocuk Pembe Tişört 711227-PMB

59,90 TL 29,90 TL

Sportive Çocuk Tişört

Sportive Çocuk Tişört

Sportive çocuk tişört kategorisi, çeşitli spor dallarında antrenman yapan çocuklara rahatlık ve konfor sağlaması açısından üretilmiş kıyafetlerden oluşur. Bu tişörtler, kullanım alanlarına göre farklı şekillerde tasarlanmış halde bulunur. İşte bu kategoriye ait tüm detaylar…

Sportive Çocuk Tişört Fiyatları

Spor çocuk tişörtler, sporla uğraşan çocukların hareketlerine kolaylık sağlayan ve şık duruşlarıyla tarz görünen kıyafetlerdir. Sportive çocuk tişört kategorisi de bu amaca uygun olarak kaliteli kumaşlardan üretilen rahat ve şık tişörtleri kapsar. Bu tişörtler, kullanım alanlarına göre farklı kategorilere ayrılabilir. Çocuk tişörtlerinde, farklı yaş gruplarına göre ayrılmış beden seçenekleri bulunur.

Egzersiz sırasında rahatlık sağlayan kıyafetler, sporun sevilmesine ve ilerletilmesine de katkıda bulunur. Sportive tarafından üretilen çocuk tişörtleri, bu amaçla üretilmiş ve çocukların kullanımına sunulmuştur. Ayrıca bu kıyafetleri, günlük yaşamda da kullanmak mümkündür. Bu şekilde kullanıldıklarında, çocukların günlük koşturmacalar sırasında rahat hareket etmelerine olanak sağlar.

Sportive çocuk tişört fiyatları, kategorilere göre ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Sportive’de geniş fiyat aralıklarına uygun çok sayıda çocuk spor tişörtü bulunmaktadır. Ayrıca bu tişörtler, kaliteli kumaş yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Sportive Çocuk Tişört Modelleri

Sportive çocuk tişört modelleri, temel olarak kullanım yerleri ile ilişkilendirilmiş şekilde bulunur. İhtiyaç duyulan spor kategorisine göre tasarlanmış olan çok sayıda kullanışlı tişört modeli vardır. Bu modelleri yaka yapısına, kol yapısına ve baskı türüne göre ayırmak mümkündür. Sportive çocuk tişört çeşitleri, her yaşa ve kategoriye rahatlıkla hitap eder.

Bisiklet yaka ve kısa kollu tişörtler, çocuklara her türlü egzersizde kullanım kolaylığı sağlar. Bu tişörtler; hem günlük yaşamda hem de spor aktivitelerinde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Gerçekleştirilen tüm hareketler boyunca kolaylık sağlayan bu modellerde özellikle konfor ön plandadır.

Polo yakalı tişörtler her kıyafet ile rahatça kombinlenebilen konforlu ve şık kıyafetlerdir. Genellikle düz zemin rengine sahip bu tişörtler, spor-şık tarzını yansıtır. Bu kıyafetler bedene tam olarak oturur ve günlük kombinlerin de aranan parçası olur.

Düz zemin kumaşı üzerine çeşitli yazı ve figürler basılmış tişörtler, çocuklarınızın kombinlerine şık tasarımlar sunar. Aynı zamanda kıyafetleri hareketlendiren bu baskılar, kısa kollu ve kolsuz tişört modellerinde daha fazla bulunur.

Bir diğer tişört modeli olan kolsuz tişörtler özellikle kolların aktif kullanıldığı voleybol, basketbol, hentbol gibi sporlarda çocuklara rahatlık sağlar. Ayrıca baskılı kolsuz tişörtler eğlenceli tasarımları sayesinde sporu daha eğlenceli hale getirir.

Sportive Çocuk Tişört Kullanım Alanları

Spor çocuk tişörtleri, farklı alanlarda kullanım özelliklerine sahiptir. Sportive çocuk tişört kullanım alanları aşağıdaki gibidir:

 • Koşu: Spor çocuk giyim ürünler, çocukların özgürce koşmasına olanak sağlar. Kaliteli ve esnek kumaşlardan üretilen tişörtler, çocuklara koşu sırasında özgürlük ve konfor sunar.
 • Günlük yaşam: Çocukların günlük yaşamda spor tişörtler giymesi, onlara hareket özgürlüğü sağlar. Aynı zamanda birbirinden şık tasarlanmış olan bu tişörtler, birçok kıyafetle kolayca kombinlenebilme özelliğine sahiptir.
 • Basketbol: Sportive basketbol tişörtleri, çocukların basketbol oynarken de rahat, esnek ve hareketli olmalarına izin verir. Bu kategoride üretilen tişörtlerden birisi de Karşıyaka taraftar basketbol tişörtleridir. Kaliteli kumaşlardan üretilmiş Karşıyaka taraftar tişörtleri, çocuklarınızın hem basketbol oynarken hem de maç izlerken rahat etmesini sağlar.
 • Futbol: Fiziksel gücün ve kondisyonun ön planda olduğu futbol sporu, en çok rahatlık gerektiren sporlardan biridir. Sportive çocuk tişört kategorisine ait futbol tişörtleri, çocuklara özgürce koşma olanağı sağlarken, konforlarını ön planda tutar.

Birbirinden kullanışlı ve şık çocuk tişörtleri Sportive’de yer alır!

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Renkler
  Renkler
  • Beyaz
  • Gri
  • Mavi
  • Siyah
  • Pembe
  • Kırmızı
  • Mor
  • Turuncu
  • Yeşil
 • Beden
  Beden
  • 8-9 Yaş
  • 10-11 Yaş
  • 12-13 Yaş