{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
200 TL ve Üstü Kargo Bedava
Menü
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "SAIP-9", "sku": "962151", "category": "Atlama İpi", "brand": "06", "quantity": 1, "name": "Unisex Kırmızı Atlama İpi SAIP\u002D904KR\u002DN", "price": 24.90, "variant": "Kırmızı", "dimension9": "Unisex/Atlama İpi", "dimension10": "SAIP-904KR-N", "dimension11": "DİĞER", "dimension12": "19D", "dimension13": "Antrenman", "dimension14": "AKSESUAR", "dimension15": "962151", "dimension16": " 24.90 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "0", "dimension30": "28783" } } }

Sportive Unisex Kırmızı Atlama İpi SAIP-904KR-N

24.90 TL
SEPETTE %30 İNDİRİM!
17.43 TL
Lütfen Renk Seçiniz
ÜRÜN BİLGİLERİ

Ürün Kodu: SAIP-904KR-N


Sportive Njr9904 Plastik Saplı Atlama İpi

Sportive Njr9904 plastik saplı atlama ipi form tutmak isteyen ve antrenmanına renk katmak isteyen kişiler için oldukça yerinde seçeneklerden bir tasnidir. Ürünlerin imal edildiği materyal oldukça sağlam bir plastiktir. Bu nedenle ürünlerin zaman içerisinde deforme olması gibi bir durum söz konusu değildir.

Piyasada yer alan ürünlerin renklendirme aşaması ile alakalı sıkıntılar çıkardıkları bilinmektedir. Sportive uzun seneler kullanımda bulunulsa bile herhangi bir renk atmasının meydana gelmemesi için oldukça hassas bir imalat süreci gerçekleştirmiştir.

Plastik Saplı İp Kullanarak Form Tutun

Hem spor ile ilgilenen kişilerin hem de sadece form tutmak isteyen bireylerin kolaylıkla kullanabilecekleri plastik saplı ip alternatiflerinin başında gelmektedir. Açık havada ya da evlerde dilediğiniz gibi kullanarak antrenmanlarınızın daha renkli geçmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerde herhangi bir cinsiyet ayrımı da söz konusu değildir.

  • Plastik saplı atlama ipi kulp kısmı kaymaz materyalden imal edilmiştir. Bu şekilde elleriniz terlese bile sorunsuz bir biçimde atlama işlemine devam edebilirsiniz.
  • Sportive atlama ipi ve kulpun bağlantı noktalarının sağlam olmasına da ayrıca özen gösterilmiştir. Bu durum sağlamlığı artırmaktadır.
  • Herhangi bir beden ölçüsü bulunmamaktadır. Standart ölçülerde üretilmiştir.

Satış işleminin tamamlanmasından sonra ödeme sırasında taksit imkanlarını da gözden geçirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemeden taksitli ödeme seçeneklerine kadar birçok farklı kolaylık sağlanmaktadır.Tüm Sportive Ürünleri

STOK ALARMI

Ürün tekrar stoğumuza geldiğinde

adresinize e-mail göndereceğiz.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.