{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Menü
Anasayfa 2AS

2AS

2as; kadın, erkek, çocuk outdoor giyimde öncü olan markalardan biridir. Özellikle kar sporları için tercih edilen bu marka, günlük hayatta da rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler üretmektedir. Özel olarak geliştirilmiş kumaş yapısı sayesinde en soğuk havalarda dahi üşümenizi engellemektedir.


 


2as Fiyatları


Kar ya da doğa sporları sırasında giyilen kıyafetler büyük önem taşımaktadır. Hem kişiyi fazlasıyla sıcak tutacak hem de hareketlerini engellemeyecek kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Günlük olarak kullanılan kıyafetler yapısı nedeniyle kar sporları, doğa yürüyüşleri ya da benzeri sporlarda rahatlıkla kullanılamamaktadır. Bu nedenle yapılacak spor için özel kıyafetler tercih edilmelidir.
2as tarafından üretilen outdoor giyim ürünlerini dilediğiniz doğa sporunda kullanabilirsiniz. Çeşitli modellerde bulunan değişik 2as fiyatları ile kendinize uygun olan ürünü seçebilirsiniz.


 2as Modelleri


Outdoor sporların en önemli noktası nasıl giyineceğinizi bilmektir. Özellikle soğuk aylarda gerçekleştirilen bu sporlarda kendinizi soğuktan korumak için özel kıyafetler tercih etmeniz gerekmektedir. Tercih edilecek kıyafetlerin sizi her açıdan koruyabilecek kadar çok modelinin olması ise soğuğa karşı tam korumanızı sağlayacaktır. 2as tarafından üretilen outdoor kıyafet modellerini outdoor sporlarında ve günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Tam anlamıyla outdoor giyimin gerçekleştirilmesi için gerekli olan modeller; polar, mont, içlik, eldiven ve maskedir. İçlik, en içten başlayarak vücudunuzu sarmanızı sağlayan parçadır. Böylelikle soğuk hava hiçbir zaman vücudunuz ile doğrudan temasa geçmeyecektir. Üzerine giyilmiş polar ile üşümenizi engelleyecek bir katman oluşturmanız gerekmektedir. Size soğuğa karşı bir gard oluşturması için ise mont, eldiven ve maske giymeniz büyük önem taşımaktadır. Tüm bu kıyafetlerin giyilmesinin ardından ise artık outdoor sporunuz için gerekli tüm giyime sahipsiniz demektir. Sizi soğuktan koruyacak 2as modelleri ile sporunuza hiçbir hava koşulu engel olamayacaktır.


 2as Kullanım Alanları


Soğuk havaların gelmesiyle birlikte kişiler, spor yapmak için uygun bir vakit kalmadığını düşünmektedir. Ya da gerçekleştirilen aktivitelerin sıcak alanlarda olmasını tercih etmektedir. Ancak havaların soğuması gerçekleştirmek istediğiniz aktivitelerin ertelenmesi gerektiği anlamına gelmemektedir. Soğuk havalarda da birbirinden farklı spor aktivitesi gerçekleştirmek mümkündür. Özellikle kar sporları yapmak hem eğlenceli hem de sağlıklıdır.
Tüm bu outdoor sporları yapmak için ise dikkat etmeniz gereken tek şey giydiğiniz kıyafetlerdir. 2as ile ihtiyacınız olan tüm outdoor spor kıyafetlerini bulabilirsiniz. 2as kullanım alanları oldukça geniş olan ürünlere sahiptir.• Kayak, snowboard gibi kar sporları yalnızca soğuk alanlarda gerçekleştirilebilmektedir. Bu nedenle soğuk kış günlerinde yapılabilecek en güzel sporlardan biridir. Ancak kar sporlarının yapıldığı sırada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta uygun bir şekilde giyinmektir. Seçeceğiniz kıyafetlerin hem sızı sıcak tutması hem de hareketlerinizi engellememesi gerekmektedir. Bu nedenle özel kıyafetlerin kullanılması kaçınılmaz olmaktadır.


 


• Trekking, dağ tırmanışı, kampçılık, donmuş şelale tırmanışı, buzul tırmanışı gibi doğa sporlarının gerçekleştirilmesi için soğuk havalar tercih edilebilmektedir. Ancak bu soğuk havalarda gerçekleştirilebilen doğa sporlarında kullanmanız gereken özel teçhizatlar bulunmaktadır. Bu teçhizatların en başında ise uygun kıyafetler gelmektedir. Sizi soğuktan koruyacak ve aynı zamanda rahat hissetmenizi sağlayacak özel kıyafetlerin tercih edilmesi ile keyifli bir doğa sporu gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.


 


• Kış aylarında özellikle belirli bölgelerde bulunan illerimizde kişiler çok soğuk hava durumları ile karşı karşıya kalmaktadır. Böyle zamanlarda tercih edilen günlük kıyafetler beklediğimiz sıcak tutma etkisini yaratamamaktadır. Bu nedenle kar ve doğa sporları için tercih edilen bu kıyafetler günlük kullanım için de tercih edilebilmektedir. Böylece kişiler zorlu hava şartlarından etkilenmeden günlük işlerini halledebilmektedir.

Filtrele
 • Kategoriler
  Kategoriler
 • Renkler
  Renkler
  • Siyah
 • Beden
  Beden
  • M
 • Cinsiyet
  Cinsiyet
  • Çocuk
 • Marka
  Marka
  • 2AS
 • Ürün Türü
  Ürün Türü
  • Polar
 • Spor Branşı
  Spor Branşı
  • Outdoor
 • Fiyat
  Fiyat
  • 100 ₺ - 150 ₺
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "2ASW17037009900", "name": "Zapata Çocuk Siyah Outdoor Polar 2ASW17037009900", "price": 125.90, "category": "Outdoor Giyim", "position": 1, "variant": "Siyah", "brand": "2AS", "dimension15": "Çocuk", "dimension16": "Siyah", "dimension18": "179.90", "dimension19": "Polar", "prod_id": "2ASW17037009900" } ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.