Ünlü ABD’li emekli basketbol oyuncusu Michael Jordan adına oluşturulmuş Nike’ın özel koleksiyonu Nike Jordan ikonik ürünleriyle karşınızda. Tüm zamanların en büyük basketbolcusu olarak tarihe geçen Michael Jordan için özel olarak oluşturduğu basketbol ayakkabılarıyla o dönemde hiçbir markanın yapamadığını başarmış marka. 1985 yılından beri Michael Jordan adına çıkarılan Nike Jordan ürünleri dünyanın en büyük spor markalarından biri olan Nike’ın popülerliğini daha da artırmış.

Marka, efsane isim Michael Jordan ile yaptığı sponsorluk anlaşması ile piyasaya sadece spor ayakkabısı değil spor giyim ürünleri de sürmekte. Bu ürünler özellikle ABD’de sportif bir yaşam tarzının bir simgesi haline gelmiş durumda. Michael Jordan’ın başarılarıyla özdeşleşen bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız gözünüz sportive.com.tr’de olsun!

Nike Jordan Serisinin tişört, kapşonlu ceket ve sweatshirt gibi ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Kendine has stili ve tüm dünyaca kabul görmüş kalitesiyle bu özel koleksiyonla hayatınıza heyecan katın. Birbirinden rahat ve cool ürünleri sepeti ekleyerek kendinizi bir başarı hikayesinin parçası yapın.